Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ТРИВАЄ РЕМОНТ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

 Зважаючи на незадовільний техніко-експлуатаційний стан більшості автомобільних доріг, для збереження існуючої мережі доріг загального користування місцевого значення та забезпечення задовільних умов руху автотранспорту й безпеки дорожнього руху Житомирською райдержадміністрацією була розроблена Програма фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Житомирському районі на 2016-2020 роки.

 

Житомирський район першим в області розробив таку Програму, 18 грудня 2015 року рішенням №13 другої сесії сьомого скликання районної ради вона була ухвалена. Для реалізації Програми була створена робоча група, яка вже обстежила стан 20-ти доріг загального користування місцевого значення у Житомирському районі, які в першу чергу потребують ремонту, та затверджено перелік доріг загального користування місцевого значення, на яких планується проведення таких робіт у 2016 році.

Станом на 14.07.2016 року вже виконано роботи з поточного ремонту в с. Сінгури, с. Пряжів та с. Ліщин, укладені договори підряду на два поточні ремонти – у с. Руднє-Городище, дороги Туровець-Кринички та на один капітальний ремонт – с. Туровець.

Наразі підготовлені та направлені до «Укрдорекспертизи» документи на проведення експертизи трьох доріг загального користування місцевого значення (с. Скоморохи, с. Садки, смт Гуйва-смт Озерне), на яких найближчим часом планується проведення капітального ремонту.

Вже підписані договори на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонтних робіт ще п’яти автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Варто зазначити, що проведення електронних торгів з визначення підрядника, виконавця даних робіт через систему Prozorro вже дало можливість зекономити 18,313 тис. грн.

 

Юрій ОГІРЧУК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.