Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

СЕРГІЙ МИКИТЮК ОЗНАЙОМИВСЯ ЗІ СТАНОМ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА ШКОЛИ У КОДНІ

14 липня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк побував у селі Кодня, де провів виїзний прийом громадян та ознайомився зі станом незавершеного будівництвом приміщення нової сільської школи.

Розпочався робочий візит до Кодні детальним оглядом одного із основних «довгобудів» району – приміщення школи, будівництво якої розпочато ще до набуття незалежності нашою державою у 1991 році на кошти місцевого колективного господарства. Тоді це мав бути дитячий садочок. Однак, йшли роки, але до сьогодні ні нового садочка, ні  нової школи коднянці не мають.

Спільно із сільським головою Наталією Бовсунівською, директором діючої школи Василем Максимчуком та директором компанії-забудовника Валерієм Булаком голова райдержадміністрації С. Микитюк обійшов практично усі куточки недобудови. Фактично невиконаними є лише оздоблювальні роботи. Однак на їх проведення, за приблизними оцінками будівельників, потрібен не один десяток мільйонів гривень. Таких коштів наразі немає. Немає ні в районному, ні, тим паче, в сільському бюджетах. А будівля потребує постійної охорони, лише по даній статті видатків вже накопичилася заборгованість у понад як 300 тис. грн.

С. Микитюк оглянув шкільну котельню, яка наразі обладнана газовими котлами. Старе шкільне приміщення, де раніше була контора місцевого колгоспу, в цілому перебуває у доброму стані, однак тут лише дев’ять класних кімнат, чого явно замало для школи І-ІІІ ступенів. Частково цю проблему в найближчій перспективі планується  вирішити  шляхом переміщення в Будинок культури місцевого відділення «Укрпошти», яке нині займає в школі дві кімнати. Окрім того, потребують заміни ще 22 вікна, а це теж суттєві кошти.

З огляду на соціальну значимість та високий ступінь готовності об’єктів, що потребують додаткових інвестицій, голова райдержадміністрації пообіцяв коднянцям дієву підтримку на всіх рівнях.

Під час прийому громадян у сільській раді місцеві жителі порушили перед С. Микитюком ряд питань. Зокрема, йшлося про юридичну підтримку у судових засіданнях щодо розгляду земельних спорів, покращення обслуговування громадян структурними підрозділами Держгеокадастру та спрощення доступу до послуг державного нотаріуса.

 

Юрій ОГІРЧУК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.