Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

В ОЗЕРНОМУ ВЧИЛИСЯ СТВОРЮВАТИ ОСББ

12  липня  за сприяння Центру «Жіночі перспективи», Українського Жіночого Фонду  та молодіжної громадської організація «Паритет»  серед громади смт Озерного  відбувся просвітницький тренінг «ОСББ, енергомодернізація та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир: просто про складне». Організатором тренінгу  виступила депутат Житомирської районної ради Тетяна Парфентієва.


Ситуація в смт Озерне своєрідна: це військове містечко, значна частина земель якого належить до юрисдикції Міноборони. І у зв’язку з цим мешканці мали уявлення, що створення ОСББ для них лише мрія, а не реальність. Тому рекомендації  щодо  приватизації ними житла були для них корисними. Протягом тренінгу активні громадяни, представники ініціативних груп, зацікавлені у створенні ОСББ, розглянули питання, з якими найчастіше зіштовхуються.
У ході тренінгу було багато позитивних відгуків щодо  актуальності проведення подібних заходів, оскільки навколо теми управління багатоквартирними будинками, зокрема, такої форми як ОСББ, є багато різної інформації, яка не завжди подається доступно та правдиво.

Учасники тренінгу вдячні  за консультації експерту проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» в Житомирській області Оксані Рафальській, а також члену виконкому Новогуйвинської селищної ради Олені Прибиш, яка посприяла в наданні приміщення для проведення тренінгу.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.