Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ОЛЬГА ОРЖЕХІВСЬКА: «ГРОМАДСЬКА РАДА ПРАЦЮЄ ВІДКРИТО, А ТОМУ МИ ПОСЛУГОВУЄМОСЯ ЛИШЕ ДОСТОВІРНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ»

 

Голова Громадської ради при Житомирській райдержадміністрації  Ольга Оржехівська  уточнила деяку інформацію з тієї, що стала надбанням громадськості після нещодавнього засідання громадської ради, а саме 30 червня, про що йшлося  у публікації «Приміського життя» за 8 липня.

«Субвенція з державного бюджету у розмірі 18 мільйонів гривень для Тетерівської об’єднаної громади  є річною, тобто передбачена на поточний рік. Офіційна відповідь на запит Громадської ради про розміри сум, виплачених як  заробітні плати співробітників управлінь та відділів ОТГ, містить інформацію, відмінну від тієї, яка оприлюднена на інтернет-ресурсі згідно з Законом України «Про відкритість використання публічних коштів».

Що стосується футбольної команди села Дениші, там існує команда гравців, яка входить до Житомирської районної федерації футболу, а юніорська команда у Денишах, мабуть, може бути створена – хоча б  через велике бажання місцевих підлітків організовано займатися цим видом спорту. І тут якраз необхідна  організуюча та направляюча роль відповідальних за залучення до масових видів спорту у штаті Тетерівської ОТГ.   Також члени відповідної комісії  Громадської ради планують з’ясувати, як відбувається популяризація занять фізкультурою та спортом у навчальних закладах віддалених сіл з боку  Житомирської районної  організації  ВФСТ «Колос».

Комісія Громадської ради при РДА з питань земельних відносин, екологічної безпеки та агропромислового розвитку особливу увагу звернула на те, як ведуться санітарні вирубки на лісових ділянках Червоноармійським лісгоспом АПК, оскільки було помічено, що на лісових ділянках, підпорядкованих саме цьому лісгоспу, а не Держлісгоспу, разом з всохлими деревами зрізаються здорові дубові насадження».

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.