Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ОЛЕКСАНДР МЕНЬШИКОВ З НОВОЇ ВАСИЛІВКИ ГОЛОДУЄ НА МАЙДАНІ КОРОЛЬОВА

 

– У результаті двох пожеж  тринадцять років тому постраждав мій будинок у селі Нова Василівка, – розповідає Олександр Меньшиков. – Відповідно до діючого законодавства України, я  як ліквідатор аварії на ЧАЕС першої категорії маю право на проведення  безоплатного капітального ремонту  за рахунок субсидії від держави.  З цим питанням  звертався до Житомирської обласної держадміністрації, Житомирської  РДА, де мені неодноразово відмовляли. У 2008 році  Житомирський районний  суд  визнав бездіяльність Житомирської РДА і зобов’язав виконати капітальний ремонт будинку.  Це рішення було у незаконний спосіб скасоване, а  вже у 2011 році було  прийнято остаточне рішення, яким мій позов було задоволено.

Рішення вступило в законну силу, але не виконується. Тому  8 липня я  вийшов  за захистом своїх прав під стіни обласної державної адміністрації. Голова Житомирської РДА пообіцяв, що з районного бюджету будуть виділені кошти  для відновлення мого будинку, однак я поки що не бачу жодних гарантій, що це буде виконано, а тому продовжую голодування.

Голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк сказав, що  спочатку має відбутися будівництво, а потім за актом виконаних робіт можливо цю суму оплатити, але на сьогоднішній день будівництва там немає, тому і відшкодування неможливе.

Після оголошення голодування О. Меньшикову  обіцяють 71 тисячу гривень матеріальної допомоги, гроші погорілець може  отримати до кінця літа, та пенсіонер боїться, що його знову ошукають. Припинити голодування та згорнути свій намет інвалід-чорнобилець обіцяє лише тоді, коли у його будинку насправді запрацюють будівельники.

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.