Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

МИКОЛА СИДОРУК: «ДЕПУТАТСТВО ДЛЯ МЕНЕ – ЦЕ ТА САМА РОБОТА»

 «Депутатство для мене – це та сама робота. Тільки тепер я маю можливість порушувати ширші проблеми, допомогти більшій кількості людей, –  розповідає депутат об’єднаної територіальної громади Тетерівської сільської ради Микола Іванович СИДОРУК. – Не кожна людина має покликання до громадської роботи, а в мене така потреба є давно».

 

– Миколо Івановичу,  під час об’єднання Тетерівської громади мешканці сіл бідкалися, як вони будуть жити без сільської ради. Про що говорять сьогодні?

– Коли в селах не стало сільрад, люди цього й не помітили. У селах працюють старости, однак я не згоден з тим, що колишні сільські голови стали старостами автоматично. Чому не були проведені їх вибори? Адже дехто з них втратив довіру серед людей, будучи сільським головою.

Позитивним є те,  що Центр надання адміністративних послуг Тетерівської сільської ради, який розміщений в Корчаку, позбавив селян багатьох проблем. Сюди зручно доїхати, тут практично немає черг, щоб оформити необхідні документи.

– Чи задоволені депутатською роботою?
– Депутатом я був обраний від Корчацької сільської ради. Свого часу  допомагав у газифікації   села Катеринівки, де у мене є будинок, немало зусиль доклав для ремонту місцевої дороги. Я знав проблеми людей  і відчув у собі силу, що можу допомогти  мешканцям села, разом із ними змінити його. А тому вирішив стати депутатом об’єднаної територіальної громади Тетерівської сільської ради. Люди проголосували за мене, вдячний їм за таку довіру.

Сьогодні я вивчаю проблеми, спілкуюся з людьми, і аж тоді, коли уважно вивчу питання, порушую їх у депутатських зверненнях чи запитах. Приємно, коли є взаєморозуміння щодо вирішення проблем із півслова.

До свята Покрови у цьому році планую, що в Катеринівці буде відкрита українська православна церква, у спорудженні якої беру безпосередню участь.

Якщо говорити про те, чи задоволений я депутатською діяльністю, відповім так: якщо мої виборці бачать результат моєї діяльності, тоді я задоволений.

– Як ви оцінюєте діяльність Тетерівської сільської ради?

– Тетерівська сільська рада об’єднаної територіальної громади  працює конструктивно і в інтересах людей. Об’єднання принесло багато змін, в першу чергу – це ремонт усіх  ФАПів, на що ми раніше і сподіватися не могли. Виділено кошти на  виготовлення проектно-кошторисної    документації на проведення централізованого водопостачання та водовідведення на території Тетерівської сільської ради (с. Тетерівка, с. Корчак, с. Дениші) загальною кошторисною вартістю 285,712 тис. грн. За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку буде відремонтовано  спортивний майданчик зі штучним покриттям  та загальноосвітня школа I-III ступеня у селі Тетерівка.

Непокоїть те, що завеликий штат працівників у сільській раді, рано чи пізно його доведеться  скорочувати. Якщо нам сьогодні йдуть назустріч і виділяють з держбюджету кошти, це не означає, що і надалі так буде, гроші ми повинні будемо заробляти для своїх потреб самостійно, і це потрібно зрозуміти.

Вважаю неправильним, коли місцевий депутат є працівником виконавчого органу, адже таким чином він стає залежним під час голосування за певні рішення.
– Ви є керівником депутатської групи «Спільна справа». Чи не означає це, що в сільській раді існує протистояння між депутатами?

–  Депутатська група «Спільна справа», до якої увійшло 9 депутатів, навпаки, виступає за те, щоб ми спільно брали участь у вирішенні болючих питань громади. Нині окремі депутати намагаються «тягнути ковдру» на себе: давайте зробимо щось для мого села, а у моєму селі не вистачає того-того…  У цьому сенсі мають бути визначені пріоритети.

Як колишній військовий, – маю звання полковника, був заступником командувача 8-го  армійського корпусу, начальником штабу тилу Північного оперативного командування, я звик до відповідальності, а тому завжди закликаю своїх колег-депутатів до відповідальності перед тими, хто їх обрав.

 

Ірина КАРПЕНКО

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.