Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

БРОНЕЖИЛЕТ ЗМІГ ОДЯГНУТИ НЕ КОЖЕН, А КАШУ КУШТУВАЛИ УСІ

День  Конституції  України  жителі  Високопічської  сільської  ради    відзначали  разом  з  воїнами  95-ї  окремої Житомирської   десантно-штурмової  бригади.

Зранку  молодь, діти та  дорослі  заповнили подвір’я  ЗОШ №1,  на  якому  лунала святкова музика. Тут  їх  зустрічав  заступник  командира  бригади  по роботі  з  особовим  складом  В. С. Дзиба зі  своїми  підлеглими.

Воїни  швидко розставили техніку, виклали озброєння, встановили кухню.

06

Величезну цікавість викликали у присутніх броньований автомобіль «Спартан», «Хаммер», автомат АК-74, «Форт», снайперська гвинтівка СГД, бронежилет, каска.

Діти і молодь, отримавши інструктаж від  воїнів, одягали бронежилет, каску, тримали в руках стрілецьку зброю, керували автомобілями, дорослі розпитували про умови служби воїнів у лавах ЗСУ.

02

Для присутніх демонструвалися фільми щодо проходження військової служби за контрактом, роздавались рекламні альбоми, календарі «Збройні Сили України».

07

01

В цей же час на повну потужність  працювала солдатська кухня, біля якої не зменшувалася черга. Всюди відчувався приємний запах диму і смачної солдатської каші.

05

04

Всі присутні висловили щиру вдячність заступнику командира 95-ї окремої Житомирської десантно-штурмової бригади В. Дзибі і його воїнам за святкову зустріч та побажали їм козацького здоров’я, миру, успіхів у військовій справі. Такі  заходи  будуть проводитися на постійній основі протягом кожного року, адже згідно з Указом Президента України №334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» –  на даний час це дуже важливе та актуальне питання для нашої країни.

 

Вчитель «Захисту Вітчизни» Високопічської ЗОШ №1 В. Л. ФОМІНЕНКО

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.