Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: «ЗА ОСТАННІ ТРИ РОКИ КОЖНА СІМ’Я ЗБІДНІЛА В 3-4 РАЗИ»

 В Україні через неузгодження законодавчих процесів з децентралізацією близько 100 тисяч  дітей опинилося поза законом та без захисту органів влади, – про це  народний депутат України Юрій Павленко  повідомив 24 червня під час зустрічі з журналістами  у Житомирі.

Депутат пояснив причини такої ситуації. Об’єднані територіальні громади, відповідно до закону,  виведені в окрему адміністративну одиницю. Однак функції органів опіки та піклування ОТГ не передані, зазначив Ю. Павленко. Водночас він підкреслив, що при формуванні об’єднаних громад всі організаційні питання у  цій сфері мають бути врегульовані законодавчими актами.

Житомирська область стала пілотним регіоном, де спеціалісти в об’єднаних територіальних громадах виявляють проблеми у законодавстві, щоб потім вдосконалити його у сфері опіки , піклування, а також служб у справах дітей.

«Наша робоча група зустрілася з жителями всіх об’єднаних громад Житомирської області. Ми побачили велику кількість проблем у їхній організації й зрозуміли, що від правильності прийнятих рішень залежить життя багатьох людей», – додав  Ю. Павленко.
Ю. Павленко повідомив, що з початку року за його ініціативи надіслано і озвучено на сесії Верховної Ради близько 20 депутатських запитів, що стосуються проблем Житомирщини, причому більшість отримали позитивний результат.
Відповідаючи на запитання, з якими саме проблемами звертаються найбільше, Ю. Павленко назвав, зокрема, бідність, безробіття, дуже високу вартість ліків та вакцин або їх повну відсутність, низький рівень медичної допомоги на місцях. Ситуацію із забезпеченням ліками у Житомирській області він вважає катастрофічною. На сьогоднішній день  в області немає багатьох вакцин. 

За останні три роки добробут людей значно погіршився. Кожна сім’я збідніла у 3-4 рази, вважає нардеп Ю. Павленко. У  людей немає можливості, щоб прогодувати сім’ю, заплатити за житлово-комунальні послуги, отримати достойне медичне обслуговування.  

 

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.