Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ТЕТЯНА ПАРФЕНТІЄВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ОСВІТНІЙ ПРОГРАМІ ФОНДУ КОНРАДА АДЕНАУЕРА В НІМЕЧЧИНІ

 Партійці «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» взяли участь в освітній програмі для політиків місцевого рівня та представників громадянського суспільства з України,  що днями відбувалася у Берліні, Німеччина. Серед представників української делегації була і депутат Житомирської райради, голова фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тетяна Парфентієва.

Проект організований за підтримки «Konrad Adenauer Stiftung Ukraine». Починаючи з 1994 року, Фонд Конрада Аденауера супроводжує процес політичних змін в Україні, підтримуючи зокрема налагодження сталого демократичного ладу, побудову громадянського суспільства та консолідацію демократичних структур.

Програма візиту передбачала зустрічі із членами Бундестагу та Бундесрату, керівництвом Християнсько-демократичного Союзу Німеччини (правлячої партії) і головного офісу Фонду Конрада Аденауера. Крім цього, для учасників візиту були проведені екскурсії Рейхстагом, Адміністрацією Федерального Канцлера Німеччини.

За словами Тетяни Парфентієвої, українська делегація мала  дуже насичену програму. Символічним, на її думку, було те, як партійці «‎БПП ‪»‎Солідарність» з різних куточків країни заспівали Гімн України під куполом Бундестагу!

«Ця поїздка надихнула представників нашої делегації на подальшу потужну роботу в Україні. Важливо те, що до нашої команди увійшли люди з різних куточків країни. Вони передадуть отриманий досвід на місцях, у свої громади. Дуже важливо було побачити всі ці речі на власні очі, аби розуміти на практиці, чого ми хочемо далі в своїй країні та на що варто направити свої зусилля. Безмежно вдячні «Konrad Adenauer Stiftung Ukraine» та колегам за те, що зробили поїздку неперевершеною, цікавою, насиченою, дружньою та надзвичайно корисною», – поділилася своїми враженнями від поїздки Тетяна Парфентієва.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.