Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

СВЯТО СПОРТИВНОГО ДУХУ, СИЛИ ТА МУЖНОСТІ

  25 червня на спортивній базі смт Новогуйвинське відбулися щорічні   літні сільські спортивні ігри серед спортивних клубів при сільських і селищній радах Житомирського району, присвячені 25-й річниці Незалежності України, Дню працівників сільського господарства, Дню фізичної культури і спорту 2016 року. За 16 років проведення ці ігри вже стали традиційними, стали  святом спортивного духу, сили, витривалості, мужності і пропагандою здорового способу життя.

Як завжди, цьому дню передувала велика організаторська робота ЖРО ВФСТ «Колос». Положення про проведення Районних літніх сільських спортивних ігор 2016 року було вручено всім головам сільських рад, а також кожною сільською радою було отримано телефонограму за підписом голови районної ради С. Г. Крутія, якою сільські спортивні клуби  та активісти села запрошувались на свято.

На превеликий жаль, останнім часом до проведення таких заходів голови сільських рад ставляться з прохолодою. Вперше за роки проведення Районних літніх сільських спортивних ігор  здоров’я нації та спортивний дух людини стали на останньому місці у деяких керівників сільських рад. Цього року вперше не брали участь у змаганнях завжди спортивно і  переможно налаштовані сільські ради, такі, як Глибочицька, Левківська, Зарічанська, Кам’янська, Василівська, Троянівська, Станишівська, Луківська, Ліщинська.

СПОРТ

 

Але змагання пройшли, спортивне свято відбулося і переможців визначено:

І-е загальнокомандне місце виборола команда ФСК с. Піски;

ІІ-е загальнокомандне місце здобула команда ФСК смт Новогуйвинське;

ІІІ-є загальнокомандне місце посіла  команда ФСК с. Висока Піч.

Житомирська районна організація ВФСТ «Колос» вітає переможців в особистих видах спорту, результати яких вплинули на загальнокомандні місця, та вдячна всім, хто готував та відряджав команди на змагання. Хочеться подякувати селищній раді  смт Новогуйвинське та її представникам за спортивну базу, підтримку та співпрацю.

СПОРТ-3

Житомирська районна організація ВФСТ «КОЛОС»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.