Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ЛЯШКА ЗАВЖДИ БУДЕ СТОЯТИ НА БОЦІ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ

Фракція Радикальної Партії Олега Ляшка  у Житомирській районній раді представлена чотирма депутатами, це  – Микола Миколайович  Гребенюк  від с. Станишівка, Олександр Павлович  Гребенюк від с. Троянів, Оксана Петрівна Шахова  від с. Оліївка та я, Роман Миколайович Мусійчук.
Я сам народився та виріс у селі, і  сьогодні мені, як депутату, проблеми мешканців села знайомі та не чужі. Ми відкриті до діалогу та спілкування.


На кому тримається українське село? Я вам скажу так: перш за все на сільських головах, за якими стоять сільські громади! Саме сільські голови та громади годують нашу рідну Україну. Вони хліб збирають, вони село тримають! Попри те, що у них немає грошей, у  них немає нормальних можливостей для розвитку своїх громад, але вони стоять! А чому вони стоять? Бо українське село – це серце України, це колиска України, душа України!

Як тепер говорять,  я провів своє босоноге дитинство у селі. Пас корів, телят, як більшість з вас. Я хочу, щоб у кожному сільському подвір’ї були корови, були телята, без чого українського села нема. Щоб були свиноферми. Щоб у селах були школи, дитсадки, клуби. Головне –  щоб люди були у селі! Щоб молодь була в селі і там народжувала своїх дітей. Щоб не одні «генделі» відкривалися в селі, а нові підприємства з робочими місцями. Тому, в першу чергу, треба усіляко підтримувати село.

Без села не буде України!
Біда нашого села в тому, що люди мне мають роботи, заробітку. Діти селян, мов ошпарені,  втікають у місто, виїжджають за кордон. Кажуть про еміграцію, а я б назвав би це українською евакуацією.

З дитинства пам’ятаю, коли в одному дворі по три-чотири корови стояло. Сьогодні  – одна корова на три села! Хіба оті «діти асфальту» у високих кабінетах Києва щось розуміють і можуть розказати про українське село?!
24 роки Незалежності вони «рятують» наше  село.  Спочатку принизили і знищили  те село, а потім «рятують»! Вони просто не знають, що таке українська земля. Вони навіть не уявляють,  що то воно таке – бігати босими ногами по отій стерні! А знаєте чому? Тому що вони не росли в селі, вони байдужі до села!

Що потрібно нашим селянам? На мою думку, головне –  робота, можливість продати свою власну продукцію за нормальними цінами.  Чомусь у нас молоко дешевше, ніж вода. Це правильно? Ні, не правильно!
З такою політикою, яку зараз проводить українська влада,  ми скоро в селі не побачимо ні корів, ні бичків, ні качок, ні гусей!
Тож  депутати Радикальної Партії Олега Ляшка завжди до людей стоятимуть обличчям! Звертайтеся, пропонуйте, захищайтеся. Ми – з вами!
Наші контакти:
Гребенюк Микола Миколайович – 098-5022296;
Гребенюк Олександр Павлович – 097- 5246948;
Шахова Оксана Петрівна – 068-2182535;
Мусійчук Роман Миколайович – 063-5660627.

 

Роман МУСІЙЧУК,

голова депутатської  фракції
Радикальної Партії Олега Ляшка

у Житомирській районній раді

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.