Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ОРІГАМІСТИ З ОЛІЇВКИ

 Одним з ефективних засобів розвитку інтелекту дітей є заняття орігамі, що в перекладі з японської мови означає «складання з паперу». Це старовинна техніка складання різноманітних фігур із квадрата паперу без застосування клею та ножиць.

Дванадцять дітей відвідують гурток орігамі в селі Оліївка.

– Заняття проходять у ігровій формі, легко пов’язуються з навчальним матеріалом з математики та іншими предметами. Таким чином,  розширюється кругозір дітей, збільшується престиж знань. Навчившись складати «орігамки», діти захоплено діляться своїми навичками з друзями, – розповідає  керівник  гуртка бібліотекар  Марія Іванівна Коденко.  –  Ми постійно беремо участь у різноманітних конкурсах і маємо певні успіхи.  Євгенія  Севрук була нагороджена дипломом за участь у Всеукраїнському  фестивалі Святого Миколая у 2014 році, відзначена за високий рівень виконання конкурсних робіт. Дарія Величук брала участь у районному конкурсі  «Паперовий світ» в  номінації орігамі, отримала перше місце та відзначена дипломом за простоту  і досконалість композиції у десятій обласній виставці  «Паперовий світ».

Девіз оліївських орігамістів: «Працювати треба всім: і великим і малим, творять руки всі дива,  на очах все ожива: і дерева, і трава, сонце, небо і хмаринки, ще й кумеднії тваринки».

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.