Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

БЛАГОУСТРІЙ У ГЛИБОЧИЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ЗАБЕЗПЕЧУЄ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛІССЯ-СЕРВІС»

У липні 2006 року з ініціативи Глибочицького сільського голови Сергія Вікторовича Сокальського за рішенням сесії  було створено комунальне підприємство  «Полісся-сервіс». За десять років  роботи ми переконалися, що благоустрій села – пріоритет у діяльності сільської ради. І це видно одразу. 

Першим директором комунального підприємства був Василь Васильович Козел, саме при ньому було створено матеріально-технічну базу підприємства. Відповідно до рішення обласної ради списану техніку можна було забирати на баланс  місцевих рад. Скориставшись цим, ми їздили  по всій області у пошуках необхідної техніки.  Я тоді працював на підприємстві головним механіком. У Радомишлі взяли трактор МТЗ, в Овручі – автомобіль ЗІЛ та автобус.

Сьогодні ми маємо сім одиниць техніки.  Це і МТЗ з навісним обладнанням, і екскаватор, і ЗІЛ-самоскид, і два автобуси ПАЗ.  Завдяки нам вулиці сіл, місцеві кладовища, громадські місця приведені до належного стану. Своїми силами ремонтуємо дороги, в основному підсипаємо бакаї. Під час весняної толоки підприємство залучається до участі в прибиранні довколишніх територій.

Під час зимових снігопадів, коли чи не вся Україна була завалена снігом, нам вдавалося почистити вулиці своїх сіл таким чином, що люди не відчули незручностей внаслідок снігопадів. Тоді ми працювали цілодобово.

Нещодавно, під час весняного паводку, коли були  підтоплені  вулиці Житомирська та  Незалежна, комунальне підприємство швидко спрацювало. Прочистили усі канали, з людських городів було відкачано воду. Особливої шкоди внаслідок підтоплення людям не було завдано, і вони дякували нам за те.

Важливим фактором стало те, що комунальне підприємство стало надавати послуги для населення, які набагато дешевші, ніж в інших підприємствах, рентабельність у нас обмежена в 12%. Тим паче,  ми сплачуємо податки до місцевої ради.

Наші мешканці оцінили діяльність «Полісся-сервісу». Адже тепер, щоб вирішити прості житейські питання, їм варто лише звернутися до нас. Ми надаємо послуги населенню  у перевезенні вантажів, послуги екскаватора, автобус на весілля, похорон. А ще люди звертаються, щоб виорати город, зрізати дерева, викопати фундамент.

За десять років ми навчилися працювати і, головне – розуміти потреби людей.

Велика перевага  є в тому, що ми вирішуємо проблеми своїх людей, які проживають на нашій території, і вони можуть напряму звернутися  до нас за невідкладною  допомогою. Для людей похилого віку, які не можуть навести лад на своєму обійсті, безкоштовно допомагаємо скосити траву, виорати земельну ділянку чи підвезти дрова.

Автобусами підприємства підвозимо дітей до школи, відвозимо школярів на екскурсії, футбольні команди на змагання.

Важливо те, що нам довіряють.

Сергій ПИЛИПЧУК,

директор комунального підприємства «Полісся-сервіс»

Глибочицької сільської ради

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.