Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У СІНГУРАХ ЗАПРАЦЮВАВ ЦЕНТР РЕЄСТРАЦІЇ

 З 13 грудня 2015 року набрав чинності Закон України № 834-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Постановою КМУ від 25 грудня 2015 року № 1127 затверджено «Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Дані нормативні акти спрямовані на спрощення вказаної процедури та врегулювання процедурних питань, пов’язаних з проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

З метою децентралізації адміністративних сервісів у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно суб’єктами державної реєстрації законодавством визначено виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, акредитовані суб’єкти.

Відтепер у Житомирському районі за отриманням адміністративних послуг у сфері державної реєстрації можна звертатися до КП «Центр реєстрації» Сінгурівської сільської ради.

Акредитований центр здійснює реєстрацію нерухомого майна в межах Житомирської області.

КП «Центр реєстрації»  надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

державна реєстрація права власності на нерухоме майно (будинків, квартир, нежитлових приміщень, земельних ділянок);

державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно (оренда, суборенда);

внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

взяття на облік безхазяйного нерухомого майна;

надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Комунальне підприємство «Центр реєстрації» створене за ініціативою  Сінгурівського сільського голови Юрія Володимировича Прокопця. Тут працює 3 державних реєстратора.

КП  «Центр реєстрації» очолює директор  – Юлія Олександрівна Дяченко.

 КП  «Центр реєстрації»  знаходиться в приміщенні Сінгурівської сільської ради Житомирського району за адресою: с. Сінгури, вул. Шкільна, 1. Графік прийому: з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 16:00, без перерви на обід.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.