Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

РОБОЧА ГРУПА РАЙОННОЇ РАДИ ОБ’ЇХАЛА МІСЦЯ МАСОВИХ ЗАХОРОНЕНЬ

17 червня робоча група районної ради з питань вивчення стану земельних ділянок, на яких існують масові захоронення часів Великої Вітчизняної війни, виїжджала на місця, де, за свідченнями архівів та очевидців, відбувалися масові захоронення розстріляних військовополонених Червоної армії та мирних жителів Житомира.

 

Разом з головою робочої групи заступником голови районної ради  О. Білецьким, депутатами А. Назарчуком, Т. Голік, О. Поповим та В. Стахом об’їхали всю територію, починаючи від Богунії і закінчуючи лісом поблизу с. Іванівки, і голова Житомирського обласного історико-патріотичного об’єднання «Пошук» О. Ловинюк та голова ГО «Громада Довжика» Г. Галицький.

Громадські активісти показали, що всупереч приписам прокуратури та рішенням судів на цих територіях  продовжує вестися підприємницька діяльність, розповіли, що продовжується судова тяганина за фактом передачі від підставних осіб 2,5 га лісу Богунського лісництва заводу з виготовлення будівельних сумішей.

За результатами виїзду робочої групи було вирішено включити до її складу Олександра Ловинюка (за згодою) – він взяв на себе розробку програми, за якою має діяти районна рада для відновлення та увіковічення історичної пам’яті; напередодні чергової сесії районної ради підготувати проекти рішень для розгляду на постійних комісіях та на сесії; визначити розміри фінансових видатків на проведення розкопок для остаточного доведення та задокументування фактів про місцезнаходження масових захоронень жертв нацистської окупації.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.