Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ПРОВЕЛИ КОЛЕГІЮ ТА ПРИВІТАЛИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ РАЙОНУ

23 червня у великій залі районної ради проходила колегія райдержадміністрації, яку провів голова РДА С. Микитюк за участі 13 членів колегії, голови районної ради С. Крутія, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських та селищного голів.

На розгляд колегії були винесені питання про хід виконання районної цільової соціальної Програми розвитку дошкільної освіти житомирського району на період до 2017 року, інформацію з якого надала начальник відділу освіти РДА В. Каменчук; про хід виконання районної Програми удосконалення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2015-2017 роки повідомив інспектор загального відділу апарату РДА В. Загоровський; колегія також розглянула проект Програми розвитку культури і туризму Житомирського району на 2016-2019 рр., про який розповіла начальник відділу культури і туризму РДА Т. Яворська, та внесення змін до Програми стабілізації і розвитку агропромислового комплексу Житомирського району на період 2016-2020 років та затвердження Порядків використання у 2016 р. коштів районного бюджету для здійснення заходів названої Програми (інформацію надав начальник управління АПР району В. Оржехівський); про стан протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору економіки та їх готовність до збирання продукції врожаю 2016 р. доповів присутнім в. о. начальника управління Житомирського РВ ДСНС України у Житомирській області А. Велігурський.

IMG_5592

 

Після завершення роботи колегії керівники райдержадміністрації та районної ради С. Микитюк та С. Крутій привітали всіх з Днем державного службовця, який відзначається 23 червня, та вручили Почесні грамоти ряду співробітників апарату райдержадміністрації з найкращими побажаннями всім тим, хто працює у виконавчій владі, яка найбільш наближена до громади. Цього року була відзначена сумлінна праця І. Лимар, О. Поліщук, С. Король, Т. Сікайло, Л. Шмакової, В. Шахворост, Є. Гуленко, О. Галагуз, Н. Новіцької, Ю. Огірчука, А. Черняк.

Держслужбовців району від імені сільських та селищного голів привітала Ліщинський сільський голова Г. Бочковська та від райкому профспілки працівників державних установ керівник апарату РДА – А. Ковальчук. Своє мистецтво до професійного свята працівникам державної служби Житомирського району подарували солісти відомого  вокального  гурту  «Джерела» районного Будинку культури.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.