Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДО УВАГИ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ: КУРС «ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ»

Відповідно до прикінцевих та перехідних положень Закону України від 25.12.2015 р.№ 922–VIII «Про публічні закупівлі» вимоги Закону вводяться в дію:

з 1 квітня 2016 року – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з  1 серпня 2016 року – для всіх замовників: дозволено замовникам, для яких цей Закон вводиться в дію з 1 серпня 2016 року, використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконання робіт для укладення договору, у разі здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзаці першому частини першої статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

У зв’язку із черговими змінами до законодавства у сфері закупівель, відповідно до вимог Закону України «Про Публічні закупівлі» ТОВ «Агентство «КОНСАЛТ» 30 червня – 01 липня 2016 року проводить у м. Житомир навчання спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель.

У ПРОГРАМІ:

Введення в дію Закону України «Про публічні закупівлі»;

Допорогові закупівлі системі Prozorro;

Відкриті торги: покроковий алгоритм проведення та багато іншого.

Вартість участі в заходах становить: навчання – 1300 грн. на одну особу, підвищення кваліфікації – 900 грн. на одну особу.

Просимо визначити потреби Вашої установи щодо підготовки відповідних фахівців та повідомити інформацію про рекомендованих для участі у програмі заходів осіб (ПІБ, посада) за телефонами: тел./факс: (0472)38-48-17 чи надіславши повідомлення на e-mail: t-ten@ukr.net; Самозапис на навчання на сайті www.konsaltua.com

До вересня 2016 року всі державні тендери в Україні будуть переведені в електронний формат. Це дуже важливий крок у реформі публічних закупівель, і навчання має критичне значення для її успіху.

Відділ економічного розвитку і торгівлі Житомирської райдержадміністрації, тел. 42-46-95

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.