Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДИТЯЧОМУ САДКУ «ВЕСЕЛКА» ПЕРЕДАЛИ 45 ПОДУШОК ВІД ЛЮКСЕМБУРЗЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ»

21 червня  президент люксембурзького благодійного об’єднання  «Допомога українським дітям»  Жанно Мажеруса  спільно з президентом Всеукраїнського благодійного фонду  імені В. Сторожука  «Допомога дітям України» Володимиром Сторожуком   та представником житомирського відділення  Ігорем Рудковським відвідали  Глибочицький дошкільний навчальний заклад «Веселка». Вони передали дитячому садку 45 новеньких подушок.

– Кожного разу ми беремо участь у розподілі гуманітарної допомоги. Це дуже важливо для тих, хто пожертвував кошти, а також для нас самих, – сказав Жано Мажеруса, – адже у нас є можливість вивчати українські проблеми і відповідно спрямовувати допомогу туди, де її дійсно потребують.

Керівник ДНЗ «Веселка»  Марія Свірчевська висловила щиросердну подяку за надану допомогу.

IMG_5542

Як відзначив Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, співпраця з німецькими  благодійниками  відбулася завдяки  сприянню Ігоря Рудковського.

– Ми і надалі плануємо підтримувати зв’язок з німецькими благодійниками, – сказав Сергій Сокальський,  – і облаштувати за їхньою допомогою  дитячі заклади Гадзинки та Березини.

– Представники благодійних організацій  також  передали продуктові набори (70 кг) родинам з дітьми  Альвіни Вигівської  та Надії Кириченко з Глибочиці, Ірини Тульженко та Тетяни Шибецької, яка є опікуном двох внуків, з Гадзинки, – повідомив заступник Глибочицького сільського голови Валерій Семотюк.

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.