Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

У ВИСОКІЙ ПЕЧІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАГИБЛОМУ В АТО АНДРІЮ КОГАНУ

16 червня на приміщенні Високопічської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО десантнику Андрію Когану.

Сержант Андрій Коган служив у 95-ій аеромобільній бригаді командиром протитанкового ракетного батальйону  №13. 26 червня 2014 року біля села Мирне, що поблизу Слов’янська, Андрій Коган з Максимом Добрянським підірвали танк противника, але загинули обоє. Указом Президента України  Андрій Коган нагороджений орденом  «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

У загиблого Андрія Когана залишилась дружина Віра та маленький син Євген.

На відкриття дошки герою прийшли представники місцевої влади, військові, мешканці Високої Печі.

IMG_5409

– У наших серцях навіки збережеться пам’ять про героя Андрія Когана, який віддав своє молоде життя за волю, свободу і незалежність України, – наголосив заступник голови Житомирської районної ради Олег Білецький. – Ми завжди будемо пам’ятати про нього.

– Не важливо, яке коріння має людина, не важливо, де вона народилася, навчалася і росла, важливо те, що вона зробила для нашого підростаючого покоління, який внесок вона додала у розвиток нашої молодої держави. Вдова Андрія Когана обрала нашу школу  для того, щоб увіковічити пам’ять  свого загиблого чоловіка, для нас це дуже важливо,  – сказала директор Високопічської школи №2 Світлана Бондарчук. – На героїчному прикладі Андрія Когана ми будемо виховувати  своїх дітей.

IMG_5404

Вдова загиблого героя Віра Коган подякувала  місцевим хлопцям-атовцям, які  сприяли тому, щоб увічнити пам’ять її чоловіка:

–  У вас є душа, у вас є гордість, у вас є мужність, у вас є велика сила волі, ви втілюєте честь і славу. Зичу, щоб ви несли це своїм внукам і правнукам, щоб вони гордилися вами.

IMG_5411

IMG_5423

Герої не вмирають!

 

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.