Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

16 червня медичні працівники району почули багато добрих, щирих слів, у яких звучала велика подяка за їхню самовіддану працю, побажання всіх людських гараздів – миру, злагоди, здоров’я, благополуччя й достатку. Медики приймали вітання напередодні свого професійного свята, яке відзначатиметься 19 червня.

На урочистості та святковий концерт до комунальної установи «Центральна районна лікарня» завітали голова райдержадміністрації С. М. Микитюк, заступник голови районної ради О. М. Білецький та вручили Почесні грамоти, подяки та премії тим, хто найбільш відзначився на професійній ниві, працюючи у лікарнях, амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах.  Незважаючи на всі проблеми, які спіткали наше суспільство і не оминули медицину, медичні працівники – з невеликою зарплатнею, не завжди досконалими умовами праці – залишаються сумлінними виконавцями свого відповідального обов’язку, постійно розвивають свій професійний рівень згідно з вимогами сучасності.

P6160719

 

Також медики району отримали професійні відзнаки від обласної державної адміністрації, профспілки працівників медичних установ, а виконуючий обов’язки головного лікаря ЦРЛ В. І. Шуляк, крім власних поздоровлень, передав колегам ще й привітання від народного депутата України В. Й. Развадовського, який у якості подарунка поповнив запаси лікарні медичним обладнанням – штативами для внутрішньовенних вливань.

Аматори вокального гурту «Джерела» районного Будинку культури подарували лікарям та молодшому медичному персоналу своє колоритне, яскраве мистецтво.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.