Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВІД ПЕРЕМОГ У НАВЧАННІ – ДО ПЕРЕМОГ У ЖИТТІ

Випускниця Озерненської гімназії Карина Сич – приклад для ровесників та молодших школярів. Її  Золота медаль за успішність у навчанні підтверджена результатами зовнішнього незалежного оцінювання на рівні України. Карина в майбутньому своє життя хоче пов’язати з економікою, тому і вступати має намір до Житомирського агроекологічного університету, на економічний факультет.

«До точних наук, особливо до математики у мене був найбільший інтерес, хоча маю різні захоплення, – зауважує Карина, розповідаючи про своє шкільне життя, – мені подобалося відвідувати гуртки мистецького напрямку, які діють при нашій гімназії, я знаходила для них час, незважаючи на те, що більшість мого часу, звичайно ж, займало навчання».

Про те, що  точні науки –  це  далеко не єдине покликання  Карини, підтверджують і її вчителі, зважаючи на високі результати участі у предметних конкурсах та олімпіадах.    Як розповів директор Озерненської гімназії Анатолій Петрович Власенко, під час навчання  вона брала активну участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, на її рахунку перемоги в районному та участь у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, з математики, історії, біології, фізики; перемога в районному та обласному етапах Всеукраїнської олімпіади з правознавства, перемога в районному та обласному етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук України з математики та педагогіки у 2015 році та участь цього року,   перемога у минулорічному Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць», перемога в регіональному та участь у всеукраїнському етапі міжнародної логістичної олімпіади, організованої  Вроцлавським економічним університетом.  Карина є також переможцем  конкурсу творчих робіт «Якби я був президентом».

Старанність у навчанні дівчина поєднує із змістовним проведенням дозвілля. Здібності дівчинки проявляються  і  у співах, і у рукоділлі – вона багато років відвідувала гурток декоративно-прикладного мистецтва, є учасницею вокального ансамблю.

Як дисциплінована та успішна учениця Карина удостоєна почесного звання «Гімназист року-2015».

Педагоги гімназії кажуть, що за вдачею Карина добра, весела, товариська, наполеглива, самостійна, працьовита – всі ці якості й визначають те, що вона користується повагою та симпатією серед вчителів та гімназистів.  Бабуся та опікун дівчинки  Тетяна Миколаївна завжди цікавилася її навчанням, підтримувала постійний зв’язок з педагогами, і може по праву пишатися з того, що виховала таку  гарну й розумну онуку, гідного представника молодого покоління українського суспільства.

Ольга ПРИЛУЦЬКА

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.