Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

БІЛЯ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВСТАНОВИЛИ НОВІ ЛАВОЧКИ

На території центральної районної лікарні  біля приміщення стоматологічного об’єднання з’явилися новенькі лавочки. Облаштовувати місце відпочинку допоміг Житомирський лісгосп. 

Надія Рабченюк, жителька села Гадзинка, яка приїхала ставити протези, задоволена  якістю надання стоматологічних послуг. «Я була приємно вражена, коли побачила новенькі лавочки. Тепер тут буде зручно посидіти в чеканні на прийом до стоматолога», –  сказала вона.

– Дуже вдячний керівникові лісового господарства, депутату районної ради Руслану  Карчевському за те, що він послухав наш колектив  і зробив для наших працівників та  пацієнтів  куточок відпочинку, – сказав головний лікар територіально-стоматологічного об’єднання Житомирського району  Володимир Нижник. –   Це стало можливим завдяки ініціативі депутата районної ради Тетяни Парфентієвої.

– Ми вдячні лісовому господарству, що вони беруть на себе соціальні проекти, допомагають  у  благоустрої територій Житомирського району. Ми не вперше звертаємося до Руслана Анатолійовича Карчевського, завдяки його сприянню  куточок відпочинку  був зроблений і у  Новогуйвинському. У Житомирському лісгоспі  завжди відгукуються на наші прохання, дають кущі та дерева для озеленення  зон відпочинку, – відзначила Тетяна Парфентієва.

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.