Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЧОМУ В БУКАХ НЕ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ УПРАВУ НА ПАНА МИХАЙЛОВА, ЯКИЙ ПЕРЕКРИВ ДОСТУП ДО ТЕТЕРЕВА?

Президент Житомирської торгово-промислової палати Андрій Михайлов після того, як облюбував узбережжя річки Тетерів у селі Буках і збудував там будинок,

спричинив проблему для місцевих мешканців. Доступ до річки він перекрив залізобетонною огорожею. Борис Андрійчук, який народився і виріс у Буках, занепокоєний тим, що подібні ділки можуть взагалі позбавити мешканців села Буки відпочинку на березі Тетерева. Саме він ще у 2009 році розпочав боротьбу протии незаконного захоплення узбережжя Тетерева. Однак поки що мало успішно. 

Начальник відділу регіонального розвитку містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації І. Й. Блажиєвський у відповіді Б. А. Андрійчуку 2.12.2009 року повідомив, що за період 1990 по 2009 року гр. Михайлов А. Г. про надання дозвільних документів щодо будівництва індивідуального житлового будинку в с. Буки по вул. Зарічній не звертався. 25.12.2009 року інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області за підписом заступника начальника інспекції Є. А. Юзепольського також повідомила, що Михайлову А. Г. дозвіл на виконання робіт інспекцією не видавався. 13.05.2009 року Житомирська міжрайонна природоохоронна прокуратура Житомирської області повідомила, що Михайлов А. Г. в порушення законодавства в прибережній смузі річки Тетерів, що за даними екологічного паспорту Житомирської області є середньою річкою, на землях, призначених для ведення особистого селянського господарства, встановив залізобетонне огородження без наявності на те дозвільних документів, а за виявлене порушення прокуратура внесла припис. 25.06.2010 року тодішній голова Житомирської РДА також повідомив, що на відстані 35 м від річки Тетерів розпочато самовільне будівництво. Враховуючи те, що Михайлов А. Г. не виконав припис природоохоронної прокуратури, було рекомендовано Буківському сільському голові звернутися до суду.

13.07.2011 року Буківський сільський голова А. В. Красніцький вказав, що Михайлов А. Г. звернувся до сільської ради з питанням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку площею 0,10 га, але рішення за цією заявою не прийнято.

11.12.2013 року державна інспекція сільського господарства в Житомирській області повідомила, що у ході перевірки встановлено, що Михайловим А. Г. використовується прилегла земельна ділянка із земель водного фонду, і ця ділянка не зареєстрована. Проти Михайлова було відкрито провадження у справі про адміністративне правопорушення. Також пану Михайлову було вручено припис про усунення порушення вимог земельного законодавства.

Єдине, на що спромігся Михайлов А. Г. – прибрав загорожу з річки Тетерів.

Прокуратура звернулася з позовом до Житомирського районного суду про незаконне отримання Михайловим А. Г. земельної ділянки. 24 травня суддя Зубчук І. В. відмовила в позові у зв’язку зі спливом позовної давності. Однак активісти вже звернулися до депутатів Житомирської районної ради, щоб вони спільно з екологічною інспекцією провели перевірку і встановили, на яких підставах пан президент Михайлов А. Г. перегородив людям доступ до річки.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.