Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

«ЗОРЯНИЙ ОЛІМП» КОДНЯНСЬКОЇ ШКОЛИ

У Коднянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід «Зоряний олімп» за участю учнів школи, батьків, громадськості,

на якому було вручено нагороди учасникам навчально-виховного процесу 2015-2016 навчального року.

– Наша школа та робота нашого колективу стає все кращою, наші досягнення та наші успіхи – це наша спільна праця: вчителі – діти – батьки, сказав директор школи В. Т. Максимчук. – Виховання особистості – це наше основне завдання. Ефективне функціонування Коднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів передбачає здійснення кадрової політики шляхом створення сприятливих умов для формування дієздатного колективу, розкриття творчого потенціалу кожного вчителя, підвищення його кваліфікаційного рівня та його професійного самовдосконалення.

Чотири вчителі мають звання «Старший вчитель» , сім – вищу кваліфікаційну категорію, сім – першу категорію, три вчителі другу і три вчителі кваліфікуються як «Спеціаліст».

Вчителі школи не тільки творчо підходять до організації навчально-виховного процесу, а самі є активними учасниками різноманітних конкурсів. Кожного року вони беруть активну участь у районній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини». У цьому навчальному році на виставці представили свої роботи шість вчителів нашої школи. Три з них були визнані переможцями та нагороджені дипломами відділу освіти Житомирської РДА. А роботи В. Т. Максимчука та Н. М. Іванюк стали переможцями ще й на обласному етапі педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини».

У 2015 році Л. А. Бондар зайняла І місце в номінації «Класний керівник року -2016». Т. Ф. Євтух стала учасником конкурсу «Вчитель року 2016» в номінації «Математика».

Значна увага в школі приділяється роботі з обдарованими з учнями. Ця робота спрямована на досягнення високих результатів. Як результат роботи педагогічного колективу є показники рівня навченості.

У 2015-2016 навчальному році похвальні листи отримали 14 учнів.

Щорічно учні школи є призерами районних та обласних олімпіад. Цьогоріч в районних олімпіадах з екології перше місце вибороли учениця 10 класу Т. Вознюк, вчитель Н. М. Іванюк, та два третіх – з трудового навчання – учень 11 класу В. Романчук, учень 8 класу М. Дітківський, вчитель В. Т. Максимчук, та в обласній – ІІІ місце з екології.

Під керівництвом вчителів школи ведеться наукова та дослідницько- пошукова робота. Щороку учні школи є переможцями районного та учасниками обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. У цьому навчальному році переможцем районного та учасником обласного етапів конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України стала учениця 10 класу Т. Вознюк в номінації «Науки про Землю», керівник Н. М. Іванюк.

Учні нашої школи – активні учасники різноманітних творчих конкурсів. Щорічно вони є переможцями і призерами районних конкурсів знавців української мови ім. П. Яцика (посіли два ІІ місця), мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка (ІІ і ІІІ місце).

Учениця 10 класу Марина Клус стала переможцем цьогорічного конкурсу читців творів І. Франка (вчитель Л. В.Синяк).

Переможцями обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» стали: 2015 рік – група «Дослідники» (Діана Антонюк, Сніжана Гуменюк, Наталія Савчук, Олександра Чудновець – учні 7-го класу) – керівник Панова Г. С.

Завдяки пошуковій роботі учениця 7-ого класу Наталія Савчук стала учасником краєзнавчої конференції в Житомирському державному педагогічному університеті.

Лауреатом конкурсу «Моя Батьківщина – Україна» стала учениця 10 кл. Ірина Дзюба, вчитель Н. М. Іванюк.

Здоровий спосіб життя пропагує команда «Драйв» (керівник А. Г. Рудніцька), яка на районному фестивалі «Молодь обирає здоров’я» зайняла ІІІ місце.

З метою покращення військово-патріотичного виховання у школі було проведено місячник оборонно-масової роботи та військово-патріотичного виховання, учні школи взяли активну участь у грі «Джура», де на належному рівні продемонстрували свої знання та вміння в різноманітних конкурсах. Хочеться відзначити ученицю 10 класу Ірину Дзюбу, яка посіла ІІІ місце зі стрільби.

Традиційно сильною є шкільна команда «101. ДЮП», на районних змаганнях ця команда здобула І місце, відзначена грамотою відділу освіти, а також команда юних інспекторів руху «Екстрім»(керівник Л. В. Синяк), які на районному конкурсі зайняли ІІІ місце.

Найдієвішою формою організації вільного часу школярів є гуртки. Діти є постійними учасниками та переможцями районних та обласних конкурсів.

Цьогоріч учасники шкільної художньої самодіяльності на високому рівні презентували школу на районному огляді художньої самодіяльності і нагороджені «Дипломом І ступеня за абсолютну перемогу у районному огляді-конкурсі художньої самодіяльності учнівської та учительської творчості в номінації «Народний танець», а в підсумку посіли ІІ місце.

Усі досягнуті нами успіхи – це щоденна клопітка робота всього педагогічного колективу. І значна доля успіху – в систематичній самоосвітній діяльності кожного педагога.

А. Г. РУДНІЦЬКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.