Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У СІНГУРАХ ПРОЙШЛО РАЙОННЕ СВЯТО ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

31 травня у с. Сінгури в районному Буднику культури пройшло свято до Міжнародного дня захисту дітей.

Свято було організоване відділом культури Житомирської РДА, до нього долучилися 14 сільських рад району.

Урочисту частину прологом «Святковий» відкрив зразковий хореографічний колектив «Посмішка» комунального закладу РБК.

День-зах.-дітей

– Діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість, гордість, наша надія і наше майбутнє, – сказав у привітальному слові голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк. – Дитинство – це чудова пора сподівань, той час, коли народжуються мрії на майбутнє. Тож хочу подякувати тим батькам, які вкладають у виховання своїх дітей душу, все тепло, допомагають їм у навчанні. Адже батьки є прикладом для своїх дітей, які ми є сьогодні, такими завтра будуть наші діти.

День-захисту-дітей

С. Микитюк побажав усім дітям теплих родинних стосунків, взаєморозуміння з друзями, батьками та рідними.

– Пам’ятайте, аби досягти успіху в житті, необхідно старанно вчитися, тож ставте перед собою мету і впевнено крокуйте до її реалізації, – резюмував С.Микитюк.

На прилеглій до РБК території працювали дитячі атракціони. А в Будинку культури було розміщено виставки дитячих любительських об’єднань. Гості свята та запрошені мали чудову нагоду познайомитися з виробами юних майстрів, діти взяли участь у конкурсній та концертній програмах.

У підсумку було відзначено кращі любительські об’єднання, організовано солодкий стіл для усіх учасників свята. До організації свята долучилися спонсори: директор КВТП «Памір» Костянтин Гончар, директор ДП «Житомирське лісове господарство» Руслан Карчевський, депутат районної ради Андрій Якимець та приватний підприємець Світлана Крутій.

Юрій ОГІРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.