Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Нова перемога у Тетерівській громаді

За багаторічною традицією, вже 22 роки поспіль проводиться Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних. Дітлахи Житомирщини цікавляться та беруть активну участь у фестивалі.

Цього року обласний фінальний Всеукраїнський фестиваль ДЮП відбувся 31 травня. Чотири команди, переможці зональнихетапів, змагались за титул найкращої команди. Гостей обласного фестивалю ДЮП приймав Житомирський міський Палац культури. Протягом трьох годин зал наповнювався чудовими мелодіями, енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками дітей. До складу суддівської колегії було запрошеноДержавну службу з надзвичайних ситуацій Житомирської області, управління освіти Житомирської ОДА, режисера лялькового театру м. Житомира.

Програма обласного фіналу змагань складалася із двох конкурсів: «Домашнє завдання» та «Конкурс капітанів». Конкурс «Домашнє завдання», тема якого в цьому році «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй», є найулюбленішим як для вболівальників, так і для журі. Учасники демонстрували свої здібності, використовуючи всі засоби КВК – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту аніж працівники пожежно-рятувальної служби. За результатами змагань було визначено переможців: команда ДЮП «Тетерів» (Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетерівської об’єднаної територіальної громади) виборола почесне перше місце, друге – зайняла команда ДЮП «Малиновий джем» м. Бердичева, а третє місце посіла команда ДЮП «220» м. Новоград-Волинського. Команди-призери отримали грамоти та кубки за перемогу.

Вітаємо всіх учасників креативної команди «Тетерів» та їх керівника Маєвського Руслана Броніславовича, які захищали честь своєї школи та Тетерівської об’єднаної територіальної громади на фінальному етапі обласного Всеукраїнського фестивалю ДЮП, адже ДЮП – це не гра, ДЮП – не робота, ДЮП – за життя наше турбота!

А. М. ОЛЬШАНСЬКА,

методист відділу освіти Тетерівської сільської ради

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.