Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗУСТРІВСЯ З ДІТЬМИ-СИРОТАМИ, ВИПУСКНИКАМИ НИНІШНЬОГО РОКУ

2 червня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів традиційну щорічну зустріч з дітьми-сиротами та дітьми,

позбавленими батьківського піклування, що виховуються в сім’ях опікунів-піклувальників, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади у Житомирському районі.

Захід пройшов в теплій та невимушеній обстановці. Сергій Михайлович привітав дітей із закінченням школи та побажав їм успіхів у подальшому житті, акцентувавши при цьому увагу на необхідності наполегливо долати щоденні труднощі і не зважати на дрібні помилки, адже вони є важливою складовою життєвого досвіду.

«На жаль, не всім дітям довелося зазнати щастя рости здоровими, мати добру родину і тішитися затишком батьківської оселі. Вам, як нікому іншому, добре відомо, що означає рости без батьківської турботи, без мами і тата», – зазначив С. Микитюк.

Голова райдержадміністрації також підкреслив, що про захист та права дітей-сиріт повинна дбати держава, але навіть найкращі державні програми не замінять материнської та батьківської любові. «Саме тому особливої уваги потребують діти, які знайшли нові родини. Приємно, що нині у районі 196 дітей проживають у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Тож я щиро дякую всім, хто вкладає свою душу і розум у наших дітей, – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам», – відзначив С. Микитюк.

Після вручення дітям матеріальної допомоги голова РДА надав слово начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Антоніні Черняк, яка запросила випускників до кінотеатру «Україна» на перегляд кінофільму в рамках щорічного міжнародного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», який представляє як найновіші європейські стрічки, так і світову кінокласику.

Юрій ОГІРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.