Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Вітаємо!

3 червня – день народження приємної, чуйної, мужньої, мудрої та надзвичайно відповідальної людини, ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасника бойових дій, заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, службовця української поліції першого рангу, народного депутата України чотирьох скликань, підкорювача чисельних інших державних і громадських вершин Віктора РАЗВАДОВСЬКОГО.

У наш складний час, повний криз, неприємних несподіванок та нестабільності – він залишаєтеся чи не єдиною надійною опорою для своїх земляків-виборців, ліквідаторів-чорнобильців, побратимів-афганців, учасників антитерористичної операції та їх сімей.

Завдяки непохитному прагненню іменинника творити добро було чимало врятовано людських життів; придбано і передано на східний фронт бронежилетів, кевларових шоломів, спальних мішків, карематів, комплектів військової форми натівського зразка, медикаментів тощо; газифіковано населених пунктів; побудовано та відремонтовано лікарень, шкіл, дитячих садочків, будинків культури; зведено казкових ігрових країн із фантастичними вежами, загадковими лабіринтами, романтичними гойдалками та захоплюючими подих гірками; підтримано морально і матеріально забутих та покинутих державою громадян України тощо.

Багатий життєвий і професійний досвід, вболівання за долі своїх співвітчизників та рідної України принесли Віктору Развадовському заслужений авторитет як серед краян, так і на загальноукраїнському рівні.

Тож нехай за усе гарне, щиро вчинене іменинником, постійними супутниками у його житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість!

Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, Вікторе Йосиповичу, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів!

Хай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею!

Вдячні земляки ніколи не забудуть, Вікторе Йосиповичу, ваших благородних вчинків.

Міцного здоров’я Вам, безмежного щастя, родинного тепла, безхмарного неба, невичерпних життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини і Божої прихильності!

Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,

воїни-побратими, друзі, знайомі, виборці

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.