Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ОТРИМУЙТЕ ПЕНСІЮ ЧЕРЕЗ «УКРПОШТУ»!

Одним із найважливіших напрямків діяльності Укрпошти є забезпечення доступності соціально значущих послуг, а саме виплата пенсій, соціальних допомог.

Переваги отримання виплат в УДППЗ «Укрпошта»:

  1. 1. Доступність та надійність – найбільша в Україні мережа підрозділів, що забезпечують виплату та доставку пенсій та соціальних допомог. Послугу надають близько 12 тисяч відділень поштового зв’язку. Доставку соціальних виплат здійснюють понад 33 тисячі листонош у всі населені пункти країни.

  2. 2. Державні гарантії виплат та доставки одержувачам – виплата і доставка пенсій та соціальної допомоги здійснюється відповідно до законодавства України.

  3. 3. Зручність отримання – виплата пенсій, соціальних допомог через мережу УДППЗ «Укрпошта» здійснюється як з доставкою додому, так і безпосередньо в об’єкті поштового зв’язку особисто або уповноваженій Вами особі за довіреністю.

Умови отримання виплати і доставки пенсій, соціальних  допомог:

Для оформлення виплати і доставки пенсії та соціальної допомоги зверніться до управління Пенсійного фонду України, управління соціального захисту населення за місцем проживання. В заяві про призначення або перерахунок пенсії зазначте: «виплату мені пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту». За бажанням ви можете отримувати пенсію вдома або у відділенні поштового зв’язку.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.