Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЛЕВКІВ ВИБОРОВ ЗВАННЯ КРАЩОГО СПОРТИВНОГО СЕЛА

21 травня на спортивній базі с. Глибочиця пройшли районні змагання

на звання «Краще спортивне село Житомирського району 2016 року».

Як зауважив відкриваючи змагання голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, сьогодні спорт – це не просто гра чи змагання, це передусім соціальне явище, що об’єднує мільйони людей в Україні та всьому світі, незалежно від їхніх політичних вподобань, соціального стану, віку та статі. «Ось чому спорт, зокрема і сільський, – це передусім спілкування та гарний настрій, і саме він має займати значне місце в житті кожної людини», – відзначив Сергій Михайлович.

«Розвиток спорту – це важливий внесок у справу побудови здорового суспільства, тому сільські голови мають не лише пропагувати участь у спортивному житті, але й уважно ставитися до безпосередньої підтримки бажання жителів підпорядкованих громад займатися тим чи іншим видом спорту», – підкреслив голова райдержадміністрації.

Разом із тим, С. Микитюк висловив занепокоєння, що цього року на змагання прибули лише дев’ять сільських команд, а із сільських голів особисту участь взяв лише Левківський сільський голова Олександр Окоча. Таким чином, як зазначив голова райдержадміністрації, треба ще багато зробити для підвищення рівня спортивно-масової роботи у населених пунктах району та для підвищення рівня відповідальності керівників на місцях за даний напрямок соціального розвитку.

На завершення свого виступу С.Микитюк висловив слова вдячності усім представникам команд, меценатам і спонсорам, які роблять все, аби спорт нашого району належно розвивався. «Впевнений, що ми разом, спільними зусиллями виведемо рівень розвитку спорту у районі на самий високий рівень, а наші спортсмени ще не раз гідно заявлять про себе на всеукраїнських та міжнародних турнірах», – резюмував голова райдержадміністрації.

Як вже стало традиційним, цього року змагання проводились з п’яти видів спорту: гирьового спорту, шашок, тенісу настільного, міні-футболу та перетягування канату.

За результатами спортивного протиборства у гирьовому спорті І місце зайняли представники ФСК с. Левків, с. Троянів та смт Новогуйвинське, ІІ місце зайняли представники ФСК с. Піски та с. Іванівка.

У змаганнях з шашок І місце здобули представники ФСК с. Троянів, ІІ місце – ФСК с. Висока Піч, ІІІ місце – ФСК с. Левків.

Кращими у змаганнях з тенісу настільного виявилися ФСК с. Піски, ФСК с. Висока Піч та ФСК с. Іванівка, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця відповідно.

І місце у змаганнях з міні-футболу за ФСК Левків, ІІ – ФСК с. Піски, ІІІ – ФСК с. Висока Піч.

У змаганнях з перетягування канату І місце здобули спортсмени ФСК с. Левків, ІІ місце – за ФСК смт Новогуйвинське, ІІІ місце – за ФСК с. Піски.

У загальнокомандному заліку кращим спортивним селом Житомирського району 2016 року стала команда ФСК с. Левків. ІІ місце посіли спортсмени ФСК с. Піски, на ІІІ місці ФСК смт Новогуйвинське.

Переможці та призери в командному заліку та індивідуальних видах спорту були нагороджені медалями, кубками, грамотами, дипломами ЖРО ВФСТ «Колос».

Кр. спорт. село-3 Кр. спорт. село-2

Ю. ОГІРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.