Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

«БУЗКОВА ВЕСНА» ЄЛИЗАВЕТИ ШТАТСЬКОЇ

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України. Саме тому перед учителями Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів стоїть завдання

створити оптимальні умови для всебічно розвиненої особистості.

Будь – яка людина має Божий дар, наділена певними якостями, здібностями з моменту свого народження. Тільки завдяки мистецтву ми можемо передати, як і в пісні, свої найкращі почуття, залишивши особистий неповторний відбиток його історії.

Чи кожна людина може займатись мистецтвом? Напевно так. Перші такі спроби робила і дівчинка Єлизавета Штатська ще маленькою, в дитинстві, коли брала олівець, пензель і починала малювати або щось ліпити з пластиліну.

Побачивши тягу до творчості, мама віддала п’ятирічну доньку в студію «Юний художник» м. Житомира. Під керівництвом учителя Тетяни Іванівни Сироти маленька художниця лінії, кольорові плями на папері перетворювала на будинок, сонце, загадкових прибульців із космосу. Малюнки дівчинки були настільки щирими, теплими, дивовижними, що Тетяна Іванівна вирішила їх відіслати на 23 Міжнародний дитячий конкурс художнього мистецтва, який проходив у Японії.

Яким було здивування учнівського та учительського колективів Сінгурівської школи, коли ми отримали звістку про те, що робота «Бузкова весна» учениці 1 класу Єлизавети Штатської була відзначена дипломом ІІІ ступеня. Дитячій радості не було меж, а разом з нею раділи батьки, учителі, друзі, однокласники.

Диплом і цінні подарунки вручили дівчинці в Будинку творчості м. Житомира.

Радісно на душі від того, що наші діти надзвичайно талановиті, про що засвідчують закордонні знавці образотворчого мистецтва.

Вітаємо нашу маленьку художницю. Віримо в те, що її роботи в майбутньому демонструватимуть в найкращих картинних галереях світу.

В.Б. ОЛІШЕВСЬКА,

учителька 1 класу

Сінгурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.