Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

МИ НЕ ЗАБУЛИ ДНІВ ВОЄННИХ!

Минув 71 рік від того страшного дня, захмареного горем та слізьми, але ні одна душа, жодне серце не в силі, не в змозі забути про нього.

Це – пам’ять, пам’ять незабутня, незгасаюча, невмируща, яка тривожним дзвоном нагадує, розповідає людству про ту криваву, люту безжальну війну нашого народу з гітлерівськими окупантами.

Яким болем пройнялися серця людей, коли розпочалась війна! Скільки потрібно було мужності, сміливості, витримки, волі, безмежної відданості, щоб вибороти Перемогу! І як сьогодні нам не гордитися, не підносити на п’єдестал тих людей, завдяки яким ми сьогодні живемо. Ми, жителі Березівської сільської ради на чолі з головою сільської ради С. А. Чернухою з гордістю згадуємо про мужність усіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам. Уже стало доброю традицією у цей чудовий квітучий ранок приходити з квітами до пам’ятників воїнам-визволителям. Сільський голова відкривав святкові мітинги у селах Черемошне, Дубовець та Березівка.

У кожному селі свято проходило на високому рівні. З радістю і вдячністю в очах слухали виступ свого голови: «Ми не маємо права забувати про захисників і визволителів рідної землі. Ми пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Пам’ятаємо! Перемагаємо!», – з такими словами закінчив свій виступ Сергій Анатолійович. На святі у селі Дубовець був присутній заступник голови Житомирської районної ради О. М. Білецький, голова ветеранської ради В. В. Михайленко, воїни АТО: М. В. Швець, А. В Словінський, В. С. Гуменюк, ветерани війни, діти, сивочолі пенсіонери.

Відзнаку «Честь і слава Житомирського району» О. М. Білецький вручив воїну АТО В. С. Гуменюку. Дуже боляче, що радість від свята сьогодні затьмарює війна на сході нашої країни, яку розв’язав маніяк-Путін. Агресор хоче розколоти нашу країну, але, як і 71 рік тому, йому це не вдасться.

Святкового настрою жителям села Дубовець додали й учні місцевої ЗОШ І ступеня, директором якої є любляча і знаюча свою справу Л. М. Занько.

Діти читали вірші, співали пісень. Жителі села Дубовець вдячні завідуючій клубом О. С. Щипанській, завідуючій бібліотекою Ю. Й. Чернусі за гарну підготовку свята. Ці молоді, чарівні працівниці культури радують своїх односельчан концертами, вечорами відпочинку, цікавими зустрічами з молоддю, дитячими вікторинами. Клуб і бібліотека у селі Дубовець – це райський куточок, де завжди можна з насолодою відпочити, а молоді у вихідні дні – досхочу натанцюватися на дискотеці. Також урочисто пройшло свято в честь 9 травня і в селі Березівка та Черемошне.

  • Яке щастя жити на землі, бути людиною єдиною, неповторною, сміятися, радіти, плакати і сумувати. Хай ніколи не захмариться наше небо, не світить курявою та порохом сонце, не димляться розбиті дороги війни, – з такими закликами та побажаннями виступали з урочистої трибуни учні-старшокласники Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Закінчилось свято покладанням вінків, живих квітів, гірлянд до могили воїна-визволителя. Все свято проходило під звуки та мелодії пісень воєнних років. Організаторами урочистостей були голова сільської ради С. А. Чернуха, секретар Н. Т. Добжанська, депутати місцевої ради Ю. Й. Чернуха та Д. М. Куліш.

Бібліотекар військового містечка №115

Р. С. КОВАЛЬЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.