Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДЛЯ ЧОГО ВИРУБУЮТЬ ДЕРЕВА БІЛЯ ДОРОГИ НА СКОМОРОХИ?

До редакції газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» звернулися мешканці села Скоморохи, які попросили зясувати,

на яких підставах в придорожній смузі дороги Станишівка-Скоморохи вирубують дерева. На інформаційний запит ми отримали відповідь начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області В. О. Мельниченка, який публікуємо.

«Служба автомобільних доріг у Житомирській області Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор»

Редактору газети «Приміське життя»

Служба автомобільних доріг у Житомирській області опрацювала Ваш запит від 16.05.2016 р. щодо видалення дерев у смузі відводу автомобільної дороги С060718 Станишівка-Скоморохи та повідомляє наступне.

Відповідно до звернення Пісківської сільської ради про необхідність видалення аварійних дерев Службою автомобільних доріг у Житомирській області була створена комісія та обстежено насадження в межах смуги відведення автомобільної дороги С060718 Станишівка-Скоморохи на км 0+000 – 0+750 (з обох сторін).

У результаті обстеження було встановлено, що дерева розташовані на небезпечній відстані від краю проїзної частини, що суперечать вимогам пункту 4.5.3 ДБН В. 2.3.- 4:2015 «Автомобільні дороги» та п. 3.4. ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану», дерева перебувають у аварійному стані та існує загроза падіння дерев на проїзну частину автомобільної дороги, травмування людей, пошкодження транспортних засобів та майна громадян.

Також, відповідно до акта лісопатологічного обстеження, виданого ДСЛП «Вінницялісозахист», вказані дерева досягли вікової межі (65 р.), вони розладнані, втратили свої прямі функції, наявна внутрішньо-стовбурова гниль з виходом назовні. Насадження потребують суцільної санітарної рубки.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та для приведення до належного санітарного стану смуги відводу автомобільної дороги загального користування і запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у зв’язку із аварійним станом придорожніх насаджень, Службою автомобільних доріг у Житомирській області був виписаний лісорубний квиток на вирубку дерев, що розташовані в смузі відведення автодороги С060718 Станишівка-Скоморохи, км 0+000 – 0+750 (з обох сторін).

Відповідно до МВ 03450778-736:2014 «Методичні вказівки з визначення вартості матеріальних ресурсів, отриманих від розбирання конструкцій, знесення будівель та споруд або отриманих шляхом добування попутно будівництву», отримані внаслідок виконання робіт в смузі відведення автодоріг матеріальні ресурси є власністю Служби автомобільних доріг. Ці матеріальні ресурси оприбутковуються в бухгалтерському обліку та можуть бути реалізовані підрядній організації, що в подальшому може бути використано на власний розсуд підрядника.

Начальник

О. В. Мельниченко».

Представник підрядної організації «Західна регіональна будівельна компанія», яка виконує вирубку дерев, Тарас Харлан пояснив кореспонденту «Приміського життя»:

– «Західна регіональна будівельна компанія», яку я представляю, добре відома в Україні, має гарну репутацію. Ми стали підрядниками, тому що виконуємо роботи швидко та якісно. Усі дозволи згідно з чинним законодавством отримали. Прикро, що місцеві жителі розкрадають ці дрова. Додам, що військовим, які дислокуються в Озерному, ми відвантажили значну кількість дров для їхніх потреб.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.