Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Голові Національної поліції України X. Деканоїдзе ЗВЕРНЕННЯ депутатів Житомирської районної ради 7 скликання

Депутатський корпус Житомирської районної ради,

представляючи спільні інтереси територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, в інтересах громад району, звертається до Вас з питання реалізації на території сільських населених пунктів Житомирського району законних прав та інтересів громадян на захист особистого життя і здоров’я, забезпечення правоохоронними органами охорони громадського порядку, профілактики злочинності та правопорушень.

На території Житомирського району станом на І січня 2016 року постійно проживає більше 70 тис. громадян, крім того, тут розташована значна кількість дачних масивів, у яких постійно проживає близько ЗО тис. осіб, а у весняно-літній період кількість проживаючих значно зростає. Територія району становить 144143 га. що складає 4.8% території Житомирської області. За адміністративно-територіальним поділом до складу району входять 1 об’єднана територіальна громада, 26 сільських і одна селищна ради, в яких налічується 87 сільських населених пунктів та 3 селища міського типу: Озерне. Гуйва та Новогуйвинське. Територія Житомирського району підпадає під юрисдикцію Житомирського районного відділення поліції, яке з початку року не має статусу юридичної особи та діє у складі Житомирського міського відділу поліції.

Кількість злочинів щорічно зростає, особливо великою кількістю є крадіжки майна громадян, зокрема у дачних масивах. Для такого великого за площею та розміром Житомирського району штатна чисельність працівників поліції є незначною, оскільки, для порівняння, в інших районах області, території яких та кількість мешканців є меншими у двічі-тричі, кількість штатних працівників у кожному із них майже дорівнює чисельності Житомирського районного відділення.

Крім того, у Житомирському районному відділенні поліції відсутнє належне матеріально-технічне забезпечення (застарілий автопарк, відсутність нового, у т.ч. спеціалізованого автотранспорту, відсутність фінансового забезпечення на придбання паливно-мастильних матеріалів та автозапчастин, тощо), що ускладнює розслідування злочинів та здійснення прямих обов’язків працівниками поліції. Новостворена патрульна поліція здійснює патрулювання лише в обласному центрі, м.Житомирі, 90 ж сільських населених пунктів Житомирського району патрулюванням не охоплені.

Житомирська районна рада у рамках районної Комплексної програми профілактики злочинності у Житомирському районі щорічно виділяє із районного бюджету кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів для райвідділу міліції (тепер – поліції), але це не вирішує існуючих проблем, а районний бюджету не в змозі забезпечити фінансування виконання державними структурами їх функцій та повноважень. Зважаючи на викладене вище звертаємося із клопотанням негайного вирішення належного фінансування, матеріально-технічного забезпечення та збільшення штатних працівників, зокрема кількості дільничних інспекторів поліції, Житомирського районного відділення поліції, організації патрулювання патрульною поліцією населених пунктів Житомирського району.

За дорученням депутатів,

голова Житомирської районної ради С. Г. Крутій.

Ініціатор та розробник проекту рішення та звернення – постійна комісія з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.