Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ТЕТЕРІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Людина лише там чогось домагається,

де вона сама вірить у свої сили

Л. Феєрбах

Під таким девізом 27 квітня 2016 року

у Тетерівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся круглий стіл «Здійснення соціальної роботи в територіальній громаді: вироблення плану співпраці соціально-психологічних служб із відділом у справах дітей Тетерівської сільської ради на 2016-2017 рр.», організований відділом освіти Тетерівської сільської ради (відповідальний методист Н. С. Гуринчук). Для роботи круглого столу були запрошені голова сільської ради Валентина Францівна Ільницька, голова відділу у справах дітей Марія Василівна Присяжнюк, представники соціально-психологічних служб ЗНЗ і ДНЗ та працівники відділу у справах дітей Тетерівської сільської ради.

М. Присяжнюк познайомила учасників круглого столу із забезпеченням ефективної діяльності та взаємодії відділу у справах дітей з виконкомом Тетерівської сільської ради з іншими структурними підрозділами щодо соціального захисту дітей і сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Головний спеціаліст відділу Анатолій Борисович Пашківський дав характеристику соціального супроводу як важливого елементу подолання складних життєвих обставин серед неблагополучних сімей. Досвідом роботи із організації профілактико-просвітницької роботи та соціальної підтримки сімей і молоді у ЗНЗ та ДНЗ поділилися соціальний педагог та психолог Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука А. В. Бараболюк, соціальний педагог Н. О. Вишневська та психолог Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів О. В. Залятова, соціальний педагог Тетерівського ДНЗ «Берізка» Н. В. Чеховська. Методист ВО Наталія Гуринчук організувала знайомство учасників та обговорення проекту плану співпраці соціально-психологічних служб із відділом у справах дітей.

Під час засідання кожен учасник мав змогу висловити власні ідеї, думки та познайомитися із працівником відділу у справах дітей, з яким буде напряму співпрацювати.

Щиро вдячна всім учасникам круглого столу за плідну працю, директору Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ст. Олені Миколаївні Самолюк та педагогічному колективу за сприяння у роботі засідання.

Наталія ГУРИНЧУК,

методист відділу освіти Тетерівської сільської ради.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.