Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

НАЗАВЖДИ ЗУПИНІТЬСЯ, УСІ ВІЙНИ НА ЗЕМЛІ

Я пам’ятаю вас, мої герої!

Я принесу конвалій навесні,

І чорнобривців літньою порою,

Калини кетяг у осінні дні!

Залишу стигле яблуко на Спаса,

І крашанку у великодній час,

Щоб поминальна свічка не загасла,

Завжди я пам’ятатиму про вас.

Не можна не радіти з того, що ми з Європою не тільки географічно близькі, а й духовно – відзначаємо День пам’яті і примирення – 8 травня.

Святкові заходи розпочалися ранковою лінійкою «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо», на яку одягнута у вишиванки шкільна дітвора, вчителі, батьки, зібралися на шкільному подвір’ї, де піднесені слова Гімну доповнились схвильованими словами поетичних рядків виступаючих, зокрема директора школи Алли Михайлівни Лавренюк , що відзначила суворі уроки війни і мудрість людства у примиренні і пам’яті про ветеранів війни і нинішніх героїв.

Бо й справді небесною славою починається сьогоднішня історія України у відстоюванні загальнолюдських європейських цінностей, відстоюванні майбутнього. Так і хочеться вигукнути на весь світ: «Помирімося, брати мої, молю, Вас, благаю…». Символом цього дня став червоний мак, як знак волі, гордості, крові, непереможності і героїзму.

Діти взяли участь у майстер-класах з виготовлення червоних маків, флеш-мобі «Маки пам’яті».

Далі – урочиста процесія, що маково зацвіла центральною вулицею села, рушила до Меморіалу Слави, де відбувся мітинг, на який прийшли всі небайдужі: ветерани Другої світової, вдови, односельчани та гості з інших міст. Однією з гостей була дочка воїна, який загинув, визволяючи наше село – Віра Олександрівна Падаховська. У своєму виступі вона зуміла донести до присутніх сум і нестерпний біль, який їй прийшлося пережити. Згадала сирітське голодне дитинство, важку повоєнну юність.

Побажала всім миру, Божого благословення, віри, надії і терпіння.

Всі заходи, проведені у ці дні, були спрямовані на те, щоб діти зрозуміли, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна, щоб пам’ятали, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Сінгури---маки

Це робить нас всіх сильнішими. Ми всі одностайно закликаємо:

Назавжди зупиніться, усі війни на землі,

«На білому світі не вбивайте синів!!!».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.