Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Будь славен й пам’ятний в серцях нащадків Перемоги світлий день

Уже стало доброю традицією кожного року 9 Травня на день Перемогибіля обеліска вічної Слави в парку с. Ліщин, де викарбувані імена загиблих односельчан, проводити мітинг памяті тих, хто не повернувся з фронтів Великої Вітчизняної війни. В цей день, як і кожного року, до нього йдуть сини і дочки, брати й сестри, онуки й правнуки солдатів кровопролитної битви з фашизмом, щоб не забувати про Перемоги світлий день.

Ліщин

Звучить гімн України.

Урочистий мітинг з нагоди святкування 71-ї річниці Перемоги українського народу у Другій світовій війні відкрила сільський голова Галина Михайлівна Бочковська. Вона сказала: «Минають роки, відлітають у вічність…71 рік минув з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей. Все далі відходять грізні роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших. Не злічити подвигів – бойових і трудових, не злічити героїв, відомих і невідомих, живих і полеглих. І ми схиляємо голову перед тими, хто в битвах з ворогом відстоював свободу нашої Вітчизни.

  • Хто день і ніч кував перемогу в тилу

  • Хто лікував і рятував поранених

  • Хто боровся з фашизмом у партизанських загонах

  • Хто допомагав фронту і пережив важкі роки окупації

  • Хто відбував каторжні роботи в Німеччині і був закатований в концтаборах

  • Хто сьогодні став учасником бойових дій в зоні АТО

  • Хто став волонтером і допомагає нашим Збройним Силам

А тому прошу хвилиною мовчання вшанувати пам’ять про них».

На мітингу звучали вірші і пісні у виконанні учнів Ліщинської середньої школи: Осипчука Назара, Повшедної Дарини, Шендриченко Каті, Кучеренко Люби, Каплун Крістіни та інших. Виконували пісні і учасники художньої самодіяльності Будинку культури. На мітинг були запрошені: депутат Житомирскої районної ради Віктор Миколайович Загладько, головаветеранської ради с. Ліщин Микола Максимович Соболь, представник новоствореної громадської організації «Ліщина» Юрій Федорович Вербилюк.

Закінчила мітинг ведуча Діана Назарчук, яка сказала: «А всім ветеранам, учасникам бойових дій – низький уклін і щира подяка за сьогоднішнє мирне небо, яскраве сонце, щасливу юність і життя.

З днем Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!».

Сільський бібліотекар

С. Ю. ПАНЧЕНКО.

с. Ліщин

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.