Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

У КОРЧАКУ ЗАПРАЦЮВАВ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТЕТЕРІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

У с. Корчак відкрився Центр надання адміністративних послуг.

Відтепер жителі Тетерівської об’єднаної територіальної громади, а також фізичні особи, незалежно від реєстрації їх місця проживання, окрім випадків, установлених законом, мають змогу якісніше, легше та швидше отримати комплекс адміністративних послуг.
Раніше Центр розташовувався в Тетерівці, нещодавно, після завершення ремонту нового приміщення Центр переїхав на постійне місце в с. Корчак. Задля зручності людей місцем розташування була вибрана центральна частина села, що дозволяє усім мешканцям Тетерівської громади легко дістатися до ЦНАПу.
У Центрі вдалося поєднати два режими – «єдиного вікна» та «єдиного офісу». Надають консультації та допомагають з вирішенням питань 6 кваліфікованих працівників. За три місяці роботи працівниками Центру було прийнято більше 130 звернень.
– Важливим елементом нашого центру є прозорість офісу, яка запобігає корупції, а також змінює саму філософію стосунків влади і громади. Діяльність нашого центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень. Сьогодні ми створили доступні та зручні умови. Відтепер громадянинові не доведеться самотужки добиватися вирішення свого питання, вистоюючи величезні черги до кабінетів держустанов в місті Житомирі. Питання вирішуються без участі заявників, про їхній розгляд ми інформуємо по телефону, що значно економить час, сили та кошти людей, – розповідає начальник Михайло Діжа.
Сьогодні Центр надає 30 адміністративних послуг. У перелік входять послуги, що стосуються земельних питань – оренди, користування, приватизації землі, послуги Державної міграційної служби з оформлення документів для отримання паспорту, реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання особи, надання послуг у сфері держреєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також послуги щодо держреєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та інше. Повний перелік послуг можна переглянути на сайті об’єднаної територіальної громади Тетерівської сільської ради: http://teterivska.gromada.org.ua.
Для осіб з обмеженими фізичними можливостями вхід облаштований пандусом. Центр надання адміністративних послуг працює за адресою: с. Корчак, вул. Чуднівська, 27. Прийомні дні: понеділок – п’ятниця. Режим роботи: з 8.30 до 16.00 год.

Ірина ГАВРИЛОВСЬКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.