Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

Сидір КІЗІН: «ТРЕБА РОЗВІНЧАТИ МІФ ПРО ВЕЛИКУ ВІТЧИЗНЯНУ ВІЙНУ»

27 травня у житомирській гуманітарній гімназії №23 відбулася зустріч депутата  Житомирської обласної ради та голови Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Сидора Кізіна з викладачами гімназії.

С. Кізін є випускником цього закладу.

Учасникам зустрічі  він нагадав, що у травні в Україні відзначатимуть одразу  кілька свят – 8 травня – День пам’яті та примирення, приурочений пам’яті жертв Другої світової війни, 9 травня – День Перемоги над нацизмом у другій світовій війні та ряд інших.

З огляду на це, депутат виступив з ініціативою проведення ряду тематичних виховних заходів, присв’ячених розвінчанню радянських та ідеологічних міфів. «Потрібно, нарешті, розвінчати міф про Велику Вітчизняну війну як центральну ідею для штучного об’єднання народів СРСР”,- сказав С. Кізін.
С. Кізін зазначив, що 23 травня,  у День Героїв, який відзначають на честь борців за волю України,  доцільно згадати Івана Мазепу, Симона Петлюру, Степана Бандеру, Романа Шухевича, Олега Ольжича, Миколу Сціборського та Тараса Бульбу-Боровця. Депутат підкреслив, що  саме ВО “Свобода” ініціювало ряд сучасних топонімічних змін у Житомирі, які відбулися останнім часом. У Житомирі з’явилися вулиці Олега Ольжича, Миколи Сціборського, Тараса Бульби-Боровця та інших українських партіотів. «Ми не повинні забувати і про новітніх Героїв України, учасників антитерористичної операції на Сході України, а саме – наших героїв 95-ої окремої аеромобільної бригади»,- наголосив депутат.
 “Надзвичайно важливим є  реальне засудження злочинних дій тоталітарних режимів в Україні відповідно до національного законодавства та міжнародних правових норм”,- сказав С.Кізін.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.