Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ

Ми стали заложники прогресу

Вже в нас нема ні лісу, ні небес.

Так і живем од стресу і до стресу,

Абетку смерті маємо АЕС.

Л.Костенко

З метою належного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної катастрофи 26 квітня у Станишівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся єдиний урок мужності та пам’яті: «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу берегти».

В день пам’яті жертв Чорнобиля учні школи запросили гостей: Кострицю Віктора Миколайовича та Матвійчука Василя Андрійовича. Це люди, які живуть на території сільської ради, які приймали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, це наші земляки, сусіди і родичі. Вони ризикували своїм життям і здоров’ям заради нас, заради нашого щасливого майбутнього.

Прилетіли птахи навесні,

Натомили у польоті крила.

Знову чути щебіт і пісні,

І тривоги стримати не сила.

Слухаю пташині голоси,

А на очі напливають сльози…

З уст земляків лунала правда про Чорнобиль, яка необхідна як ковток свіжого повітря, потрібна нашим дітям. Якщо прийдешні покоління не знатимуть нічого про Чорнобиль, то їм не зрозуміти людського болю. А з байдужої людини не виросте громадянин своєї країни. Ця трагедія забрала життя десятків тисяч людей, завдала шкоди здоров’ю десяткам мільйонів…

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин,

Як тяжко, як тужно

Моєму народу болить.

Однак необхідно оптимістично дивитися в завтрашній день, вчитися на помилках, свято берегти і поважати тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи нині живучих. Будьмо чуйними , добрими. Скрашуймо життя своїм теплом, ласкою, усмішкою, випромінюймо зі своїх сердець тільки добро.

20160426_111829

Педагог – організатор

Станишівської ЗОШ І – ІІІ ст.

Іщук Н. Д.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.