Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ТРЕБА ДЯКУВАТИ БОГУ ТА ЛЮДЯМ ЗА ТЕ, ЩО ВОНИ ТЕРПЛЯТЬ ТАКУ ВЛАДУ, – ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ

15 квітня поточного року свій черговий прийом громадян у Чуднівському 67-му виборчому окрузі провів народний депутат України, представник групи «Воля народу» Віктор Развадовський.

У рідному Романові уже звично на зустріч до свого обранця і зі словами щирої вдячності за уважність та добрі вчинки, і як на останню надію у вирішенні своїх проблем, прибули сотні його земляків.
Так, люди жалілися на недостатню кількість робочих місць, низькі зарплати, мізерні пенсії, дороговизну медикаментів (через неспроможність придбати які перебування в лікувальних закладах втрачає сенс), стрімкий ріст житлово-комунальних послуг, поганий стан доріг; просили матеріальну допомогу на ремонт дахів, газифікацію чи відновлення після пожежі житла, поліпшення матеріальної бази освітніх, медичних та культурних об’єктів, недопущення їх закриття; клопоталися про сприяння учасникам АТО в отриманні статусу учасника бойових дій, відновлення права жінок в 55-річному віці виходити на пенсію, повернення доплат за престижність праці… і навіть у ліквідації випадково виявлених незаконно прикопаних кимось на городі одного з жителів районного центру 8-ми мішків отрутохімікатів.
«Ми ніколи не отримували відмови на свої звернення від нашого народного депутата, – стверджує директор районного Будинку культури, керівник волонтерської організації Романівщини «Берегиня» Тетяна Пославська. – Так, завдяки Віктору Йосиповичу у Будинку культури вже обновили музичну апаратуру, костюми для дитячих та дорослого творчих колективів. Зараз розраховуємо на фінансову допомогу в ремонті водогінної системи. Підтримує він і учасників АТО, їхні родини. А нещодавно допоміг провести ремонт приміщення та придбати меблі й оргтехніку для громадської спілки наших учасників антитерористичної операції. Якщо коротко, чого просимо – тим він нам намагається допомогти».
«Мої зустрічі з виборцями майже не відрізняються між собою, – сказав після завершення виїзного прийому громадян народний депутат. – Проблеми у жителів різних населених пунктів здебільшого одні і ті ж. Тому, переконаний, перед прийняттям того чи іншого рішення як депутати, так і чиновники мали би спілкуватися зі своїми співвітчизниками та робити відповідні висновки… На жаль, громадяни України – на межі виживання. Їх рівень життя продовжує погіршуватися. Треба дякувати Богу та людям за те, що вони терплять таку владу, і негайно вносити зміни до низки діючих нормативно-правових актів».

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.