Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

НАШІ ПЕРЕМОГИ У «ВЕЛИКОДНІХ ДЗВОНАХ»

16 квітня 2016 року для творчих колективів та аматорів Житомирського району відбулася значна подія – вони взяли участь у щорічному обласному фестивалі «Великодні Дзвони», що пройшов у Житомирському коледжі культури і мистецтв імені Івана Огієнка.
Отже, маємо перші почесні місця, які здобули «зразковий» хореографічний колектив «Посмішка» РБК (керівник Віра Пастушенко) та «зразковий» хореографічний колектив «Сюрприз» БК с. Кодня (керівник Юлія Тіунова). Друге місце посів «зразковий» хореографічний колектив «Юність» БК с. Троянів (керівник Валентина Дверник) і третє місце отримали учасники «зразкового» хореографічного колективу «Вікторія» БК с. Піски (керівник Тетяна Мамчур)(на фото). Серед вокалістів друге місце здобули учениці Новогуйвинської музичної школи Уляна Коломієць та Анжела Русятинська, а третє місце привезла в Зарічанський Будинок культури солістка-вокалістка Аня Решетник.
Вдячні усім, хто доклав зусиль для участі та перемоги у такому відомому та серйозному конкурсі. Вітаємо учасників та керівників творчих колективів, бажаємо їм надалі успіхів та злетів.
У Житомирському районі живуть та працюють неймовірно талановиті люди. Житомирський район – найкращий!

Прес-служба КЗ РБК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.