Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Сергій КОТВИЦЬКИЙ: «У КП «Центральна районна аптека №118» сталася криза управління»

20 квітня відбулося засідання постійної комісії

з питань бюджету та комунальної власності.

Коментар голови комісії Сергія Котвицького:

– У КП «Центральна районна аптека №118» сталася криза управління. Депутати висловили думку про те, що потрібно провести аудит діяльності цього підприємства. Заборгованість склала понад 300 тис. грн. перед постачальниками медикаментів. Виплачувати зарплату працівникам нізвідки. Стійкого графіку роботи аптечних кіосків, які розміщені у селах району, немає. У суботу та неділю ці кіоски взагалі не працюють, купити ліки, якщо раптово виникне така необхідність, люди не можуть.

Попередній керівник звільнився. Призначено виконуючого обов’язки Світлану Рудковську, яка відзвітувала на засіданні нашої комісії, її висновок – стан у КП «Центральна районна аптека №118» катастрофічний. Якщо не буде поповнення статутного фонду підприємства, воно не зможе виконувати не лише свою соціальну функцію, а й взагалі виникає питання щодо його подальшої діяльності.

Програма залучення інвестицій в економіку Житомирського району на 2016-2020 роки , яку декларує Житомирська РДА, зовсім відірвана від реальності. Адже у цій програмі немає жодного факту, який би відображав можливе залучення інвестицій. Лише загальні фрази: давайте поліпшимо інвестиційний клімат, давайте знайдемо інвестора. Проте якими шляхами це буде робитися, які конкретні дії маємо вчинити для пошуку того ж інвестора, хто за це буде відповідати, жодним словом не вказано. Програма без конкретних пропозицій не може бути прийнята.

Програма стабілізації та розвитку агропромислового комплексу Житомирського району на 2016-2020 роки, яку представив начальник управління агропромислового розвитку Житомирської РДА Володимир Оржехівський, на мою думку, має бути доопрацьована у тій частині, що компенсації мають отримувати не лише сільськогосподарські підприємства, які розвиватимуть висооефективне тваринництво, а й ті, хто займається бджільництвом. Водночас, не згоден з тим, яким чином будуть компенсовуватися затрати фермерів для закупівля племінної худоби. Я дотримуюсь позиції, що за рахунок районного бюджету можуть покриватися лише відсотки з кредитів, які фермери за відсутності коштів можуть взяти в банківській установі на розвиток своєї діяльності, за умови виконання запропонованої програми. Саме так до виконання цієї програми можна залучити більше фермерських господарств і сприяти їх розвитку.

Депутати також погодили виділити з районного бюджету 200 тис. грн.. на ремонт Сінгурівської школи та 150 тис. грн. на потреби дитячого садка у Березівці.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.