Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Семінар вчителів історії

30 березня на базі Новогуйвинської гімназії відбувся семінар вчителів історії. Семінар пройшов у форму круглого столу з теми «Історія та політика в умовах міждержавних конфліктів».

Разом з вчителями Житомирського району у засіданні круглого столу брали участь методист районного методичного кабінету Г. С. Панова, викладачі Житомирського державного університету ім. Івана Франка: В. О. Венгерська – завідуюча кафедри історії України ЖДУ ім. І. Франка, доктор історичних наук, та Н. В. Рудницька – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України ЖДУ ім. І. Франка. За круглим столом обговорювалися такі питання, як міждержавні конфлікти, особливості національно-патріотичного виховання в умовах міждержавних конфліктів, історія Криму та Майдану. В умовах міждержавних конфліктів національно-патріотичне виховання набуває особливого значення, адже це не природна якість, а соціальна, яку потрібно формувати цілеспрямовано та систематично. Головним стрижнем виховання має стати любов до Батьківщини позбавлена егоцентризму та шовінізму.

Перед засіданням круглого столу учні 8-го та 10-го класу Новогуйвинської гімназії разом з вчителем історії С. М. Катуніною провели урок мужності: «Подвиг героїв – приклад для нас», у якому розповіли та підтвердили документальними кадрами про події на Майдані у 2013-2014 рр. та на сході країни.

Вчитель історії

Новогуйвинської гімназії

В. В. Власенко

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.