Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

МИ ВІРИМ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!

Зовсім недавно країна відчула, що є частиною єдиного цілого. Українці – народ з багатою історією, культурою, традиціями. Це – частина Європи, її головна артерія. Почуття гордості змушує нас іти вперед, дивитися в європейське майбутнє. Українці самі творять свою історію. Це люди, на прикладах яких можна з впевненістю сказати, що ми – дужі, талановиті, самобутні. Вчительський колектив Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст. багато сил докладає для виховання справжніх українців, патріотів, вірних синів і дочок нашого народу, продовжувачів славних традицій і звичаїв рідного народу. Під гаслом «Формування патріотизму як фактора розвитку духовного потенціалу особистості через трудову діяльність» пройшов семінар вчителів трудового навчання в Пісківській ЗОШ І-ІІІ ст. 15 квітня 2016 року.

ми+вірим+в+майбутнє+твоє,+україно!

Провели семінар вчителі трудового навчання, молоді, талановиті, креативні, творчі педагоги Тетяна Олегівна Бондарчук та Віктор Васильович Мазур. Тетяна Олегівна не так давно працює в школі, але за цей час показала себе як творча, креативна, добросовісна, закохана в свою професію людина. Уроки її завжди цікаві, захоплюючі, неповторні. Крім роботи в школі, молодий педагог активно залучає дітей до районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, до участі в МАН, до роботи в гуртках, олімпіадах, привчає їх до творчості. В цій сфері діяльності вона має багато успішних проектів. Лише в цьому навчальному році вихованці нашої школи під керівництвом Т.О. Бондарчук займали призові місця призові місця в районних та обласних конкурсах творчості (конкурс на кращу земельно-дослідну ділянку (І місце), «Юний селекціонер і генетик» (І місце в області), «Паперовий світ» (І місце). А ще фотоконкурси, конкурси малюнків і т. д.).

На уроці трудового навчання під час проведення районного семінару вчителька разом з учнями 5-6 класів виготовила народну ляльку-мотанку. Діти і учасники семінару дізнались багато нового і цікавого про життя, звичаї і обряди наших предків, навчились виготовляти вузликові ляльки.

Ми+вірим+в+майб...

В. В. Мазур проводив урок трудового навчання в 10 класі. Учні під керівництвом Віктора Васильовича продемонстрували учасникам семінару вміння виготовляти виріб технікою розпису на склі.

Крім відкритих уроків учасники семінару змогли долучитись до творчої роботи на майстер-класі, який провела Т.О. Бондарчук. Майстриня вчила колег оволодівати технікою виготовлення квітів з фоамірану.

Після цього на всіх чекав ярмарок українських народних страв. Учні школи готували і презентували традиційні українські страви: борщ, галушки, пампушки, вареники, куліш, узвар. Це розмаїття страв було «приправлене» веселими українськими піснями та запальними українськими танцями. Крім того, гості школи на власні очі могли побачити творчість наших учнів – вироби з паперу в техніці орігамі, вишивки, розпис на склі, вироби з паперу в техніці паперопластика, гравюри, фігурки з пластиліну та інше, які були представлені на виставці.

Ще раз переконуєшся, що наш народ – багатий, щедрий, талановитий. Саме завдяки вмінню таких талановитих педагогів, ми можемо зберегти це народне багатство, ці знання, вміння наших пращурів і передати їх молодому поколінню. А ці знання і вміння – безцінні.

Ми+вірим+в+майбутнє+твоє,+Україно

Вчителька української мови та літератури

Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст.

М. В. КРОТЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.