Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Про невідомі сторони Місяця, зоряний пил та полум’яні серця вогнеборців

В рамках відзначеня Дня космонавтики та наближення скорботної річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

учні 4-9 класів Пряжівської ЗОШ І-ІІ ст. 12 квітня 2016 року відвідали Музей космонавтики ім. С. П. Корольова та Народний музей пожежної частини м. Житомира

Експозиція «Космос» надзвичайно зацікавила юних відвідувачів, особливо тих, хто відвідував її вперше. В експозиції представлена унікальна колекція зразків космічної техніки, обладнання, спорядження космонавтів, а також документи, фотографії, сувеніри з космічної тематики. Окремий тематичний комплекс складають музейні предмети, які стосуються розвитку космонавтики в Україні. Особливо вразила центральна фігура експозиції. В басейні з водою, що символізує життя, розміщена Біблія – символ мудрості. Також діти отримали прекрасну нагоду ознайомитися з багатющою виставкою творчих робіт Міжнародного конкурсу «Яка прекрасна наша планета!», присвяченого 55-річчю першого польоту людини в космос. Не уникнув нашої уваги і мистецький проект «Фотосушка».

Не менш цікавою та захоплюючою була екскурсія до Пожежної вежі – однієї з найбільш оригінальних і часто відвідуваних визначних пам`яток міста, що збудована ще у 1894 році.У музеї досвідчена екскурсовод познайомила школярів з історією розвитку системи пожежогасіння та пожежної техніки. На кожному етапі екскурсії фахівець виставки-музею нагадувала дітлахам важливі уроки безпечної життєдіяльності: це і правила поводження під час грози, на воді, при виявленні вибухонебезпечних предметів, і правила пожежної безпеки у побуті. На заключному етапі ми змогли переглянути 15-хвилиний фільм про вибух на ЧАЕС, що став для нас зразком мужності та звитяги рятувальників.

Відвідування житомирських музеїв стало ще одним кроком до виховання патріотично зрілої молоді, здатної свідомо оцінювати подвиг співгромадян та усвідомлювати важливість професійного та громадянського обов’язків.

Музей-пожежних

Н.Забродська,вчитель Пряжівської ЗОШ І-ІІ ст.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.