Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ О. БІЛЕЦЬКИЙ ВВАЖАЄ, ЩО ПІЛЬГОВИКИ МАЮТЬ ОТРИМАТИ АДРЕСНУ ДОПОМОГУ НА ПРОЇЗД

15 квітня відбулося засідання постійної депутатської комісії Житомирської районної ради

з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням О. П. Гребенюка.

Депутати районної ради вирішили винести на розгляд президії районної ради рішення щодо програми пільгового перевезення громадян. З цього приводу 20 квітня за участю депутатів райради, сільських голів та перевізників має відбутися «круглий стіл» щодо того, у який спосіб районна рада має компенсовувати пільговикам ( у Житомирському районі їх проживає майже 19 тисяч) за проїзд у громадському транспорті. На думку заступника голови районної ради О. Білецького, кошти мають отримати пільговики адресно, а не перевізники. Згідно з програмою, на це буде виділено 4,5 млн. грн. з районного та сільських бюджетів.

Депутати підтримали пропозицію голови Житомирської районної ради С. Крутія, щоб на виконання Програми оздоровлення території Житомирського району від сказу з резервного фонду було терміново виділено 12 тис. грн. для закупівлі вакцини.

Було погоджено нагородити учасника АТО з Березівки В. С. Гуменюка та голову районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» В. В. Бойка найвищою відзнакою Житомирської районної ради «Честь і слава Житомирського району».

Депутати також проголосували за проект рішення щодо роздержавлення редакції газети «Приміське життя» у першому етапі.

Детальну інформацію читайте в газеті «Приміське життя» за 22 квітня.

P1010072

P1010077

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.