Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

У САДКАХ СТВОРЮЮТЬ ПАРКОВУ ЗОНУ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ 

12 квітня у Садках із самого рання у центрі села зібралися односельчани.

Спільною метою зустрічі було насадження різноманітних дерев та квіток біля місцевого клубу. Висаджувати парк прийшли працівники сільради, Будинку культури та багато селян, яким небайдужий благоустрій села. Також у створенні паркової зони активно допомагали працівники реабілітаційного центру «Перемога».

DSC03683

На загальну територію парку відведено 1 га. Для озеленення місцевості в Державному підприємстві Малинського лісового господарства було закуплено 800 різноманітних декоративних рослин, серед яких клен, липа, горобина, сосна та туя. Із сільського бюджету для цього виділено 15 тис. грн.

А ось учнів місцевої школи до праці не залучили, чим жителі села незадоволені. Розповідають, що директор школи мала перш за все дати дозвіл дітям, щоб ті могли брати участь в благоустрої села. Люди запевняють, що якби молодь доклала зусиль до створення парку, то в майбутньому оберігала б його та не руйнувала.

DSC03695

Разом із жителями села саджав дерева та носив відра з водою для поливу рослин Садківський сільський голова Михайло Яромов:

– На сьогоднішній день за кошти громади зроблено вже 20 лавок. Також ми залишаємо місце для дитячого майданчика, на який виділили 35 тис. грн. Алеї парку плануємо заасфальтувати. Також паралельно проводимо благоустрій у Вигоді. Після закінчення посадки парку будемо займатися відбудовою сільського клубу, який знаходиться в жахливому стані. Реконструкцію плануємо зробити за рахунок власних коштів.

– Нещодавно Міністерство регіонального розвитку надало дозвіл на завершення будівництва нашого дитячого садочка. Вартість проекту складає 3 млн. 800 тис. грн., з яких 10 % буде виділено із сільського бюджету. Усі необхідні документи ми вже подали до Департаменту містобудування, архітектури та будівництва Житомирської облдержадміністрації та чекаємо на тендер, який планують провести у травні цього року, – розповідає про плани на майбутнє Михайло Яромов.   –  Створення дитячого садка – це одне із тих питань, яке потребує негайного вирішення, тому що сьогодні в селі зареєстровано 80 дітей дошкільного віку.

Маємо провести капітальний ремонт дороги місцевого значення, на який виділено 400 тис. грн., та вдалося вже зробити додаткові 3 зупинки по селу.

Також в центрі села сьогодні встановлюють паркани. Планується оздобити фасад будівлі Будинку культури.

Сільський голова вдячний всім селянам, які згуртувалися та виявили велике бажання працювати на покращення благоустрою села.

24 квітня у новоствореному місцевому парку відбудеться відкриття пам’ятного знаку до 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС.

Ірина ГАВРИЛОВСЬКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.