Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ОДНИМ З ПРІОРИТЕТІВ ДЛЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПИТАННЯ ПОДОЛАННЯ КРИЗИ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ДОВІРИ ДО ВЛАДИ

Про це  народний депутат України Олексій Павленко сказав під час зустрічі з

житомирськими журналістами у Києві. Так, відновлення довіри людей до влади Павленко вважає одним з основних завдань сьогодення. Однак  він переконаний, що зробити це в сьогоднішніх умовах навряд чи вдасться, оскільки, на думку депутата, парламент і коаліція себе повністю дискредитували. «Через це єдиний вихід для країни сьогодні – це проведення позачергових парламентських виборів. Саме вибори залишаються єдиним демократичним інструментом відновлення довіри до влади», – наголосив депутат.

Ю. Павленко нагадав, що 31 березня під час проведення сесії Житомирської обласної ради, під її стінами відбувся мітинг, учасники якого вимагали, зокрема, прозорого формування комунальних тарифів. Була прийнята відповідна резолюція, яку вручили  Ю. Павленку. Депутат нагадав, що його політична сила створила антикризову програму розвитку країни «Відновимо світ, піднімемо економіку».

Оскільки наближаються 30 роковини аварії на Чорнобильській АЕС, журналісти підняли проблему зростання кількості лже-ліквідаторів та відсутність соціального захисту для тих, хто дійсно зупинив техногенну катастрофу та вдів – ліквідаторів ЧАЕС . У відповідь присутня на брифінгу  народний депутат від Опозиційного блоку Наталія Королевська, зокрема, зазначила, що завдяки зусиллям її політичної сили  вдалося повернути частину пільг ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
«Нам вдалося повернути більшість пільг для четвертої категорії потерпілих від чорнобильської аварії, і що дуже важливо, – повернуто четверту чорнобильську зону. Крім того, збережено безкоштовне харчування для «чорнобильських» дітей, учнів шкіл, ПТУ. Повернуто право на пільгове санаторно-курортне оздоровлення чорнобильців другої і третьої категорії. Скасували 15% податок на пенсії для працюючих чорнобильців. Це ті базові норми, які ми змогли прийняти, сподіваємося на те, що вони будуть працювати », – сказала Н. Королевська.

На зустрічі обговорили проблеми будівництва у  Житомирі онкологічного диспансеру, незаконного видобутку бурштину, соціального захисту малозабезпечених та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

«Наша політична сила вимагає від влади ввести заборону на підвищення тарифів у 2016 році. Не можна підвищувати тарифи в той час, коли зарплати і пенсії знецінюються, ціни ростуть, а людям скоро не буде, за що купувати навіть їжу», – зазначив депутат Житомирської обласної ради від Опозиційного блоку А. Мелашенко. 
Відповідаючи на запитання щодо досягнення миру на Сході України, голова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко, наголосив, що
 його політична сила давно внесла в парламент законопроекти, спрямовані на виконання Мінських угод.  «Тому ми переконані, що країну чекають позачергові парламентські вибори, нова коаліція і новий уряд. В іншому випадку, Україні не вдасться подолати кризу», – сказав Ю. Бойко. 

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.