Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Людмила ГОЛЯК: «БЕЗ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ У СЕЛА МАЙБУТНЬОГО НЕМАЄ»

У Глибочицькому Будинку культури формується новий вокальний колектив, запрошуються молоді люди сіл Гадзинка, Березина, Глибочиця та Нова Вигода,

які вміють співати та мають бажання долучитися до розвитку та популяризації української культури. Оголошено конкурс на назву майбутнього вокального колективу.
Про діяльність та проблеми головного осередку культури на селі розповідає директор Глибочицького Будинку культури Людмила Іванівна Голяк:
– Ми плануємо створити новий сучасний вокальний колектив, тому що в такому співочому колі ми бачимо об’єднання сіл. Культура завжди посідала важливе місце в житті сільської громади, головним осередком якої були місцеві сільські клуби. Це місця зустрічей та спілкування односельчан. Я впевнена, що без закладів культури на селі – майбутнього не буде, тому що розвиток країни і розвиток культури – взаємопов’язані процеси.
БК Глибочиці має потужну матеріально-технічну базу. Тут є навіть власна студія звукозапису. Закуплено багато комплектів сценічних костюмів для дітей та дорослих. У минулому році за рахунок субвенції з державного бюджету на 20 тис. грн. було куплено цифровий фотоапарат зі штативом, ноутбук та сучасний концертний мікшерний пульт марки Behringer.
Діяльність місцевого Будинку культури постійно підтримує депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк. Зокрема, він допоміг з друком рекламних афіш для гурту «Земляки». Це людина, яка небайдужа до розвитку культури в рідному селі.
У Глибочицькому Будинку культури сьогодні діють вокально-хорові гуртки та колективи художнього читання. Найбільш відомий своєю творчістю є фольклорно-обрядовий гурт «Калина», до якого входить дев’ять жінок поважного віку. Також місцевий Будинок культури славиться вокальним гуртом «Земляки», який бере активну участь у всіх районних та обласних заходах. Для дітей шкільного віку постійно діючим є гурток художнього читання (художній керівник закладу – Антоніна Шкредова).
– Сьогодні ми плануємо взяти участь у відбірковому етапі конкурсу пам’яті Івана Сльоти, який буде проводитись 23 квітня в районному Будинку культури, – розповідає про творчі плани Л. І. Голяк. – Також 25 квітня разом із Глибочицькою загальноосвітньою школою плануємо провести захід, присвячений 30-им роковинам Чорнобильської катастрофи.

Ірина ГАВРИЛОВСЬКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.